بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

مجموعه تاریخی بازار قم ساماندهی می گردد

میراث آریا/ براساس آخرین خبر و گزارش های منتشر شده، مجموعه تاریخی بازار قم ساماندهی می گردد.

21 اردیبهشت 1401

معرفی فرودگاه بین المللی دوبرونیک

آشنایی با فرودگاه بین المللی دوبرونیک | Dubrovnik Airportفرودگاهی که امروز برای شما معرفی و مورد آنالیز قرار خواهیم داد، فرودگاه بین المللی دوبرونیک (Dubrovnik Airport) در شهری به همین نام و در کشور کرواسی است. این فرودگاه بین المللی در سال 2017 به عنوان یکی از فرودگاه...

11 اردیبهشت 1401

تور ایتالیا ارزان: معرفی ناپل ، معروفیت جهانی در زمینه موسیقی در ناپل ایتالیا

معرفی ناپلما در این مقاله قصد داریم شهر ناپل را به شما معرفی کنیم. شهردار لوئیجی یک کلنی را به نام پارتنوپ در جزیره ای به نام Megaride تاسیس کرد.

18 فروردین 1401

رشد 17 درصدی بودجه سازمان نوسازی مدارس در لایحه بودجه 1401

تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور از رشد بودجه سازمان نوسازی مدارس در لایحه بودجه 1401 اطلاع داد.

14 بهمن 1400

انتظار پنج ساله معلولان بم برای دریافت ویلچر

خبرنگاران/کرمان ویلچر به عنوان پای معلول تلقی می گردد که متاسفانه در پنج سال گذشته به هیچ یک از معلولان در بم ویلچر ندادند اما کجای کار می لنگد؟

27 دی 1400

بازسازی ساختمان: 6 سال دیگر بازسازی گنبد سلطانیه به خاتمه می رسد

حدوداً نیمی از بازسازی تزئینات داخلی گنبد سلطانیه به اتمام رسیده و ظاهرا با اعتبارات درنظر گفته برای این مکان، حداقل شِش تا هفت سال دیگر بازسازی آن طول خواهد کشید.

6 دی 1400

خاویار از سکه هم گرانتر شد، هر کیلو خاویار ایرانی؛ 16 میلیون

به گزارش خبرنگاران، ناصر کرمی راد، مدیرکل دفتر بازسازی و حفاظت از ذخایر ژنتیکی آبزیان سازمان شیلات ایران اظهار کرد: طبق گزارش سازمان فائو، ایران در سال 2019 در تولید خاویار پرورشی گونه بلوگا یا فیل ماهی که ارزشمندترین گونه خاویار پرورشی در جهان است، رتبه...

25 آذر 1400

با جاذبه های گردشگری شهر بافق آشنا شوید

در این مطلب نگاهی به مهم ترین جاذبه های گردشگری بافق انداخته ایم. همراه ما باشید.

17 آذر 1400

آشنایی با روغن جوجوبا و فواید آن

استفاده از روغن جوجوبا برای زیبایی مو و چین و چروک پوست بسیار مفید است، البته روغن جوجوبا فواید و خواص بی نظیر دیگری را هم به همراه دارد که از آن ها بی خبرید.

26 آبان 1400

برنامه های میراث فرهنگی برای بچه ها و نوجوانان

همزمان با هفته ملی کودک، کارگروه کودک و نوجوان پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، برنامه های آموزشی و تخصصی را در حوزه های مرتبط با میراث فرهنگی و کودک برگزار می نماید.

29 مهر 1400

تسریع عملیات راهداری پیش از اتمام فصل عمران در مهاباد

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای مهاباد گفت: به منظور حفاظت از ابنیه های فنی و جلوگیری از قطع شدن شبکه راه های اصلی و فرعی، عملیات راهداری قبل از فصل عمران در این شهرستان شروع شد.

1 مهر 1400

تور ارمنستان ارزان: مراکز دیدنی شهر ایروان

شهر ایروان با قدمتی چند صد ساله، یکی از زیباترین شهرهای توریستی آسیا محسوب می گردد. طبیعت ایروان بسیار حیرت انگیز است و مکان های دیدنی ایروان آنقدر زیاد است که شمردن آنها بسیار سخت است. در این مقاله می کوشیم شما را با دیدنی های شهر ایروان و جاذبه های گردشگری...

22 شهریور 1400

بازسازی منزل: خرده گرفتن بعضی از معماران به بادگیرهای پر نقش و نگاری که در بازسازی ها در یزد شکل گرفته اند

ایسنا/ براساس خبرهای واصله، خرده گرفتن بعضی از معماران به بادگیرهای پر نقش و نگاری که در بازسازی ها در یزد شکل گرفته اند، صورت گرفت.

19 شهریور 1400

4 میلیارد تومان بودجه برای حوزه پژوهشی وزارت میراث فرهنگی مشخص شد

بودجه پژوهشی حوزه میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی در سال 1400، چهار میلیارد تومان و موضوعات پژوهشی و مطالعاتی حوزه های تخصصی تعیین شد.

4 شهریور 1400

فیلم چشمان مار مقدمات تقابل او با سایه طوفان را پایه ریزی می کند

پایان فیلم چشمان مار: ریشه های جی آی جو، مقدمات پیوستن این جنگجوی قهرمان به تیم جی آی جو را فراهم می کند و علاوه بر آن، منجر به درگیر شدن سایه طوفان (اندرو کوجی) در فیلم جی آی جو در برابر کبرا می شود.

11 مرداد 1400

بازسازی و استحکام بخشی پل تاریخی سیاه پله

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی لرستان از عملیات بازسازی و استحکام بخشی پل تاریخی سیاه پله بااعتبار 150 میلیون تومان اطلاع داد.

8 مرداد 1400

کارنامه ای به رنگ خاکستری

آموزش و پرورش کشورمان سال هاست که وضعی بینابینی دارد که نه می گردد گفت اوضاعش سیاه و تاریک است و نه می گردد با خاطرجمعی بیان نمود که همه چیز در آن رو به راه است.

28 تیر 1400

امام زاده خدیجه خاتون در قم بازسازی می گردد

مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی قم گفت: بنای تاریخی امام زاده خدیجه خاتون بازسازی می گردد.

24 تیر 1400

موافقت آمریکا با فروش جنگنده های اف 16 و موشک به فیلیپین

وزارت خارجه آمریکا با فروش جنگنده های اف 16 و موشک های هارپون و سایدویندر به فیلیپین موافقت نموده است.

22 تیر 1400

افراد خوش اقبالی که شانس با کوله باری از سکه درب خانه شان را زد

شنیدن این موضوع که بعضی افراد سکه های قدیمی یا دیگر اشیاء عتیقه پیدا نموده اند، برایمان جالب و البته به دور از انتظار باشد، اما به هر حال این اتفاقات اتفاق افتاده است. در این گزارش به 7 مکان سر زده ایم که سکه های قدیمی در آنجا پیدا شده است، البته این مکان...

26 خرداد 1400
تعداد: (71)