رفع کردن سدمعبر وانت بار های دوره گرد در صدر خواسته های شهروندان قزوینی

به گزارش مجله 10 از 10، آنالیز های آماری در سامانه 137 در آبان ماه نشان می دهد که سدمعبر وانت باران و دستفروشان دوره گرد، بیشترین خواسته شهروندان از سامانه مدیریت شهری بوده که رفع گردد.

رفع کردن سدمعبر وانت بار های دوره گرد در صدر خواسته های شهروندان قزوینی

در آبان ماه امسال 19 هزار و یک درخواست در سامانه 137 ثبت شده که توقف غیرمجاز وانت باران و دستفروشان دوره گرد در خیابان و نبش کوچه ها، بیشترین درخواست شهروندان بوده است.

گلایه شهروندان به آن جهت است که وانت باران دوره گرد در مکان هایی توقف می نمایند که منجر به ترافیک سنگین و تصادفات شده است.

بنابر این داده آماری، بازسازی فرسودگی و نشست آسفالت و ترمیم حفاری برای انشعابات آب و برق و گاز رتبه بعدی درخواست شهروندان را به خود اختصاص داده است.

البته بازسازی انشعابات به علت مسائل فنی، زمان بر بوده و فوریتی اطلاق نمی گردد.

براساس این آمار، نظافت معابر رتبه سوم درخواست شهروندان بوده که با سامانه 137 در میان گذاشته اند.

در این بین جمع آوری سگ های ولگرد، سد معبر مغازه داران، رها کردن خاک و نخاله در معابر و لایروبی از دیگر مسائل شهری بوده که شهروندان برای حل آن ها با سامانه تماس گرفته اند.

بعلاوه در این داده آماری، آنالیز ها در منطقه ها چهارگانه شهرداری نشان می دهد که بیشترین درخواست شهروندان به ترتیب از شهرداری های منطقه 2، 1، 4 و 3 بوده که به وسیله سامانه 137 پیگیری شده است.

یادآور می گردد سامانه 137 پس از تماس شهروندان با تجزیه و تحلیل آن، خواسته شهروند را به سازمان و یا واحد مربوطه در شهرداری انتقال می دهد تا بنا به ماهیت پیغام که فوریتی یا زمان بر بوده به پیغام شهروند در سامانه پاسخ دهند.

خبرنگاران قزوین قزوین

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 9 آذر 1401 بروزرسانی: 9 آذر 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2284

به "رفع کردن سدمعبر وانت بار های دوره گرد در صدر خواسته های شهروندان قزوینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رفع کردن سدمعبر وانت بار های دوره گرد در صدر خواسته های شهروندان قزوینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید