اخبار سیاسی

رضایی: علت اصلی گرانی تخم مرغ کمبود نظارت است

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت فعلی تخم مرغ در بازار قابل قبول نیست، گفت: مهمترین عامل این گرانی نظارت ناکافی است.

12 اسفند 1399

بر روی یک طرح فراگیر برای مقابله با چالش های امنیتی کار می کنیم

به گزارش خبرنگاران به نقل از المعلومه، مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق امروز جمعه سخنانی را در خصوص انفجارهای تروریستی روز گذشته در شهر بغداد پایتخت این کشور بیان کرد.

2 اسفند 1399

گزارش، خیز ترکیه برای اثرگذاری بر اردو زبانان

پایگاه خبری ترکی اردو وظیفه معرفی ترکیه به اردو زبانان دنیا را بر عهده گرفته و شواهد نشان می دهد که ترکیه به دنبال آن است که در این حوزه سرمایه گذاری بیشتری به عمل بیاورد و آن را به یکی از ابزارهای قدرت نرم خود در منطقه تبدیل کند.

1 اسفند 1399

محتویات جعبه گلکسی S21 لو رفت؛ خبری از شارژر و هدفون نیست

سامسونگ فرداشب به صورت رسمی از پرچم داران سری گلکسی S21 خود رونمایی می نماید. به همین دلیل امروز شاهد انتشار خبری هستیم که به محتویات درون جعبه این گوشی ها پرداخته تا اینبار از بابت حذف شارژر و هدفون درون جعبه مطمئن تر شویم.

27 بهمن 1399

درخواست رئیس سابق کارکنان کاخ سفید برای برکناری ترامپ

خبرگزاری خبرنگاران- رئیس سابق کارکنان کاخ سفید خواهان فعال کردن متمم 25 قانون اساسی آمریکا برای برکنار کردن رئیس جمهوری این کشور شد.

26 بهمن 1399

تحلیل روس ها درباره شورش اخیر در آمریکا و حمله به کنگره

شهرت آمریکا تحت تأثیر رویدادهای ماه های اخیر این کشور، فعالیت های نابهنجار انتخاباتی و به دنبال آن امتناع ترامپ از پذیرش نتیجه انتخابات و شورش اخیر به شدت منفی شده و این واقعه به گفته کارشناسان روس تخریب شدید تصویر ایالات متحده به عنوان مدعی رهبری دمکراسی...

26 بهمن 1399

بحران در کابینه ترامپ؛ وزیر حمل و نقل استعفا داد

رسانه های آمریکایی گزارش دادند که الین چاو وزیرحمل و نقل کابینه دونالد ترامپ نیز از سمت خود استعفا کرده است.

25 بهمن 1399

این کشورها خطرناک ترین کشورهای دنیا هستند ، صندلی ایران

خبرنگاران : وب ­سایت Travel Risk Map هر سال لیستی از خطرناک ترین کشورهای دنیا برای سفر را ارائه می­ کند. کارشناسان این وب­ سایت بر اساس معیارهای مختلف کشورها را آنالیز و در نهایت آن ها را رتبه بندی می­ نمایند.

17 بهمن 1399

معلمان، مسئولیت پذیرترین افراد جامعه هستند

حاجی میرزایی گفت: معلمان از فرهیخته ترین و مسئولیت پذیرترین افراد جامعه بوده و خانواده ها، دستیاران اصلی مدیران، معلمان و مدارس هستند.

16 بهمن 1399

مسئولیت عواقب هرگونه ماجراجویی احتمالی در منطقه بر عهده واشنگتن خواهد بود

وزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به برخی تحرکات مشکوک و شیطنت های ایالات متحده در منطقه، تاکید کرد: مسئولیت عواقب هرگونه ماجراجویی احتمالی بر عهده واشنگتن خواهد بود.

15 بهمن 1399

سایه گرانی این بار بر سر نان

در شرایطی که محصولات صنعتی به طور مکرر مجوز افزایش قیمت گرفته اند حالا صدای فعالان حوزه تولید نان نیز بلند شده و آن ها نیز خواهان افزایش قیمت شده اند.

13 بهمن 1399

برای اولین بار در امریکا، یک وزیر از بومیان انتخاب شد

انتصاب خانم هالند می تواند یک تحول مهم باشد چون وزارت کشور آمریکا در طول تاریخ همیشه با بومیان درگیر بوده است.

11 بهمن 1399

گرانی ها یک روزه ایجاد نشده که رئیس جمهور آنرا گردن وزیر می اندازد

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: گرانی ها در کشور یک روزه ایجاد نشده که رئیس جمهور بخواهد آنرا به گردن عدم حضور یک وزیر برای حمایت از مصرف کننده بیاندازد.

10 بهمن 1399

رییس مرکز مطالعات راهبردی روابط فرهنگی به مهر گفترونمایی از مجموعه کشور ها در آیینه فرهنگ ، پژوهش و دیپلماسی فرهنگی

سازمان فرهنگ و ارتباطات به مناسبت هفته پژوهش بجز، انتشار فهرست یک هزار عنوان کتب، مقالات و گزارش نمایندگی های فرهنگی در خارج از کشور، از مجموعه کشور ها در آیینه فرهنگ هم رونمایی می نماید.

5 بهمن 1399

جزئیات افزایش تعرفه مشترکان پرمصرف آب

قتصادنیوز : وزیر نیرو گفت، به مشترکان پر مصرف آب برای تغییر نحوه مصرفشان مهلت شش ماهه داده شده است و در صورتی که در این زمان مشترکان اقدام به کاهش مصرف نکنند با افزایش قیمت روبرو خواهند شد.

2 بهمن 1399

40 میلیارد ریال ارز قاچاق از در فرودگاه امام (ره) کشف شد

رئیس پلیس فرودگاه های کشور گفت: در چند روز گذشته کارکنان پلیس فرودگاه حضرت امام خمینی (ره) از تعدادی مسافر خروجی به مقصد کشور های مختلف مقادیری ارز قاچاق به ارزش 40 میلیارد ریال کشف کردند.

28 دی 1399

بودجه ورزش قهرمانی ایران در سال آخر دولت روحانی

در صورت تصویب لایحه بودجه 1400 در مجلس شورای اسلامی، ورزش قهرمانی ایران در سال آینده بودجه ای معادل 596 میلیارد و 571 میلیون تومان را به خود اختصاص خواهد داد.

28 دی 1399

وزیر ارتباطات: خبری از برطرف فیلتر تلگرام نیست

محمدجواد آذری جهرمی در ارتباط تلفنی با برنامه تهران 20 درباره این که چرا فیلتر تلگرام هنوز برقرار است، گفت: بعید می دانم که نظر دستگاه قضایی درباره برطرف فیلتر تلگرام عوض شده باشد، اما پیشنهاد می کنم از دادستان کل کشور این سوال را بپرسید. نه زمان انسداد...

16 دی 1399

خداحافظی دنیا با پناهگاه دلار!

خبرنگاران : بر اساس پیش بینی کارشناسان، به احتمال زیاد حداقل تا 6 ماه آینده شاهد تداوم فرایند کاهشی ارزش دلار در بازار جهانی خواهیم بود.

12 دی 1399

خبرنگاران بحران مالی ناشی از شیوع کرونا بدهکاران منطقه یورو را بدهکارتر می کند

تهران - خبرنگاران - بحران بهداشتی گسترده ناشی از شیوع بیماری کووید-19 در اروپا به اندازه ای اقتصاد قاره سبز را زمین گیر کرده است که صندوق بین المللی پول ضمن هشدار نسبت به پیامدهای شدید این بیماری بر فرایند بازسازی اقتصادی، از وادار شدن احتاقتصادی برخی...

9 دی 1399
تعداد: (342)