سلامتی و پزشکی

مخالفت مقتدی صدر با تظاهرات ضد دینی

به گزارش خبرنگاران به نقل از سومریه نیوز، مقتدی صدر رهبر جریان صدر عراق در بیانیه ای از تظاهرات ضد دینی در این کشور به اسم آزادی به شدت انتقاد کرد.

8 فروردین 1399

حمام رفتن به قیمت جان دختر جوان تمام شد!

هیچ کس درخانه نبود تا جانش را نجات دهد، چند ساعت بعد وقتی مادر آیناز از بی خبری از دخترش، نگران شد، راهی خانه مادربزرگ شد؛ پس از ورود به خانه با صحنه ای هولناک روبه رو شد ...

6 فروردین 1399

توسعه پلتفرم های زیست شناسی مصنوعی سریع تر می گردد

یکی از شرکت های تولیدکننده DNA سنتزی، کوشش می نماید با کنترل DNA سنتزی، موجب سرعت بخشیدن به زیست شناسی مصنوعی در دنیا گردد.

5 فروردین 1399

اگر خمینی شهری ها در خانه نمانند شرایط شهرستان خطرناک می گردد

خبرنگاران/اصفهان رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: به دلیل تراکم بالای جمعیت شهرستان خمینی شهر شانس انتقال ویروس کرونا در خمینی شهر در مقایسه با دیگر شهرستان های استان بیشتر است.

4 فروردین 1399

داروی کرونا را از 8 داروخانه تهران بخواهید ، اسامی داروخانه ها هنوز اعلام نشده!

مدیرکل داروی سازمان غذا و داروی ایران گفت: با توجه به ازدحام مردم در داروخانه های توزیع کننده داروهای مورد احتیاج بیماران مبتلا به ویروس کرونا، تعداد این مراکز در تهران به 8 داروخانه افزایش یافت.

4 فروردین 1399

سرمربی تیم ملی تکواندو: نمی توانیم المپیکی ها را در پر قو بخوابانیم

سرمربی تیم ملی تکواندو گفت: نمی توانیم نفرات المپیکی مان را از ترس آسیب دیدگی در پر قو بخوابانیم.

2 فروردین 1399

تمدید ثبت نام متقاضیان گروه دوم مسکن ملی 17 استان تا چهارشنبه

معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی با اعلام کوشش برای برطرف اختلال در سامانه ثبت نام طرح اقدام ملی در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام متقاضیان گروه دوم طرح اقدام ملی 17 استان تا ساعت 24 فردا 21 اسفند اطلاع داد.

27 اسفند 1398

راه اندازی باغ پرندگان در پل معلق خاورمیانه

خبرنگاران/اردبیل مدیر عامل مجموعه نمونه گردشگری نور سبلان گفت: باغ پرندگان در طولانی ترین پل معلق خاورمیانه در مشگین شهر راه اندازی می گردد.

23 اسفند 1398

سلامت خود را با قاشق بسنجید

با یک روش ساده در خانه می توانید در یک دقیقه، سلامت خودتان را به راحتی کنترل کنید.

30 بهمن 1398

کشف بقایای کاخ باستانی مایاها

باستان شناسان با کاوش در بخش های شرقی مکزیک به بقایای کاخی بزرگی برخوردند که حدود هزار سال پیش توسط اشراف زادگان مایاها مورد استفاده قرار می گرفته است.

30 بهمن 1398

گزارش 254 مرگ جدید ناشی از ویروس کورونا در یک روز، شرایط جنگی در شهر شیان چین، برکناری مقامات محلی حزب کمونیست

شمار موارد مرگ ها و عفونت های جدید ناشی از ویروس کورونا در چین پس از تغییر معیارهای تشخیصی عفونت ویروسی به شدت افزایش یافته است.

28 بهمن 1398

شوک جدید به استقلالی ها بعد از استراماچونی!

کادرپزشکی استقلال در استانه جدایی از این تیم قرار گرفتند.

25 بهمن 1398

جاذبه های گردشگری بلفاست؛ شهر دیدنی ایرلندی ها

یکی از ویژگی های مثبت و شگفت انگیز بازدید از بلفاست، پایتخت ایرلند شمالی این است که جاذبه های گردشگری بلفاست فراوان و بکر هستند. این شهر پس از دوبلین، بی مثال ترین شهر ایرلند به حساب می آید. قبل از اینکه راهی سفر به بلفاست شوید، حتما به بازدید از بنای تایتانیک...

24 بهمن 1398

کشف مجدد وزغ خالدار شب های پرستاره دانشمندان را هیجان زده کرد

وب سایت گجت نیوز - مختار منوچهرآبادی: زیست شناسان بار دیگر این شانس را بدست آوردند تا وزغ خالدار شب های پرستاره یا Starry Night Harlequin Toad را مشاهده نمایند. وزغی که برای چندین سال انقراض کامل گونه آن تایید شده بود.

20 بهمن 1398

مسافران ورودی به فرودگاه های بین المللی کشور از مبداء چین ارزیابی می شوند

معاون بهداشت وزارت بهداشت در جریان بازدید از دفتر مراقبت بهداشتی مرزی واقع در فرودگاه امام خمینی (ره) بیان کرد: تمام مسافران ورودی به فرودگاه های بین المللی کشور از مبداء چین، تحت ارزیابی قرار می گیرند.

14 بهمن 1398

واژگونی پراید در مهریز پنج کشته و مجروح به جای گذاشت

خبرنگاران/یزد مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس استان یزد از واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور مواصلاتی مهریز خبر داد و گفت: این حادثه 5 کشته و مجروح به جای گذاشته است.

10 بهمن 1398

مقامات چینی شهر 11 میلیونی را قرنطینه می نمایند، اعلام شرایط جنگی در شهر ووهان به علت شیوع کوروناویروس جدید

مقامات بهداشت عمومی شهر ووهان در چین- کانون شیوع کوروناویروس جدید- می گویند این شهر شرایط جنگی قرار گرفته است و برای جلوگیری انتشار این گونه جدید ویروس تنفسی شهر را قرنطینه می نمایند.

8 بهمن 1398

مصرف همزمان دو مخدر قوی ، علت مرگ فرزند حاکم شارجه اعلام شد

پنج ماه پس از پیدا شدن جنازه فرزند 39 ساله حاکم شارجه در آپارتمانی شیک و اشرافی در لندن، دلیل مرگ او مسموم شدن ناشی از استفاده همزمان از دو مخدر قوی اعلام شد.

8 بهمن 1398

آمادگی سازمان استاندارد برای تسهیل در امور مرتبط اتحادیه اوراسیا

خبرنگاران/گیلان رئیس سازمان ملی استاندارد کشور گفت: گیلان نقش اثرگذاری در اوراسیا دارد و ما نیز آماده هرگونه همکاری برای تسهیل و تسریع در امور مرتبط با این اتحادیه هستیم.

7 بهمن 1398

مخالفت برخی افراد در امارات با حل بحران قطر

به گزارش خبرنگاران به نقل از اسپوتنیک، خبرگزاری فرانسه به نقل از 2 منبع آگاه گزارش داد که برخی افراد در امارات مخالف از سرگیری روابط عادی با قطر هستند.

6 بهمن 1398
تعداد: (95)