اخبار صنعت

خط لوله نفتی مارون - اصفهان بهطور کامل عملیاتی شد

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران گفت: فعالیت خط لوله آسیب دیده انتقال نفت خام مارون - اصفهان دقایقی پیش به طور کامل ازسرگرفته شد.

27 دی 1399

انتقال آب ارس به تبریز مهمترین مطالبات از مسولان، بهره برداری از بزرگترین تصفیه&zwnjخانه تبریز درسال آینده

خبرگزاری خبرنگاران- مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی گفت: بعد از سرانجام امسال در سراسر استان یک برنامه و آنالیز آسیب شناسی جامع خواهیم داشت تا نقاط آسیب پذیر و بحران را ارزیابی کنیم تا بر اساس همین برنامه ریزی مسائل کم آبی در آینده نداشته باشیم...

19 دی 1399

شرایط محدودیت های کرونایی در پایتخت و سایر شهرهای کشور از روز شنبه

خبرگزاری خبرنگاران- محدودیت های کرونایی در تهران و سایر شهرهای کشور از روز شنبه با تصمیمات جدید اعمال می شود.

18 دی 1399

طرح ساماندهی بازار خودرو در کمیسیون صنایع مجلس دنبال می&zwnjشود

علی اکبر کریمی تمایل به خرید کالای باکیفیت و مناسب را امری بدیهی و منطقی دانست و تأکید کرد: هیچ کسی حاضر به خرید کالای فاقد کیفیت نیست، گرچه، کیفیت در سطوح مختلف قیمتی متفاوت است و مردم به نسبت کیفیت کالا حاضر به پرداخت وجه آن هستند.

18 دی 1399

علت افزایش چسبندگی خودرو از طریق کنترل کشش چیست؟

سیستم کنترل کشش در تمامی محصولات خودروسازان چه تک دیفرانسیل و چه دو دیفرانسیل استفاده می گردد و نمونه های پیشرفته آن دارای چندین سیستم الکترونیکی مختلف است.

17 دی 1399

وبینار کسب وکار خانوادگی؛ چالش ها و راهکارها برگزار می شود

مدرسه کسب وکار اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران با همکاری دانشگاه صنعتی امیرکبیر وبینار کسب وکار خانوادگی: چالش ها و راهکارها در حوزه کسب وکارهای کوچک برگزار می کند.

14 دی 1399

پرداخت 47 میلیارد تومان تسهیلات کرونایی در شهرستان شهرکرد

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان شهرکرد گفت: تا به امروز 47 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره به صاحبان مشاغل برای جلوگیری از بیکاری کارگران و تعطیلی کارگاه ها در شرایط کرونایی در این شهرستان پرداخت شده است. ...

13 دی 1399

وزارت نیرو، توسعه صادرات صنایع آب و برق در گرو کاهش ریسکِ حضور در مناسبات تجاری

خبرنگاران - عضو کارگروه ملی توسعه صادرات صنعت آب و برق گفت: با وجود حضور موثر بخشِ خصوصی در بازار صادرات صنایع آب و برق، وجود حلقه رابط بین بخش دولتی و خصوصی برای برطرف موانع اداری و کاهش دغدغه هایِ ریسک حضور در مناسبات تجاری، لازم است.

8 دی 1399

راهنمای زندگی در استانبول به همراه چند نکته مهم برای مهاجرت

در این مقاله به موضوع راهنمای زندگی در استانبول می پردازیم و چندین نکته مهم برای اقامت و مهاجرت به استانبول را با شما به اشتراک می گذاریم. زندگی در استانبول خیلی ساده نیست اما بگذارید صادقانه بگویم آنقدرها هم سخت نیست. اگر درآمد خوبی به دست آورید که در...

7 دی 1399

خبرنگاران بازگشت رسن به تمرینات گروهی پرسپولیس

تهران- خبرنگاران- تمرین تیم فوتبال پرسپولیس امروز در شرایطی برگزار گردید که بشار رسن با انتها دوران مصدومیتش در تمرینات گروهی شرکت و همپای سایر نفرات به تمرین پرداخت.

4 دی 1399

نکذیب حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران

تهران (پانا) - نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید نمود هیچ حمله سایبری به شرکت ملی گاز انجام نشده و بنده نیز مصاحبه ای در این باره نداشته ام.

28 آذر 1399

17 سال است خاموشی سراسری نداشته ایم

تهران (پانا) - مدیرعامل توانیر بیان نمود شبکه برق کشور توانسته به همکاری سازمان پدافند غیرعامل و همراهی متخصصان برق اطمیان و پایداری بالایی در تامین به موقع برق ایجاد کند. پایداری ایجاد شده به گونه ای بوده که در 17 سال گذشته هیچ مشکل سراسری در تامین برق...

8 آذر 1399

بورس ایران به روایت اکونومیست

خبرنگاران : هفته نامه معتبر اکونومیست در مطلبی به توصیف شرایط بورس ایران در ماه های اخیر پرداخت در این مطلب علاوه بر اتفاقات بازار سهام به شباهت بورس ایران و بورس چین در سال 2015 اشاره شده است.

7 آذر 1399

خبرنگاران چرا شرایط کرونا در گچساران بحرانی شد؟

گچساران - خبرنگاران -شهرستان گچساران در جنوب کهگیلویه و بویراحمد 120 روز است در شرایط قرمز کرونا روزگار می گذراند و براساس اعلام وزارت بهداشت در فهرست حدود 45 شهرستان بحرانی کرونای کشور قرار گرفته است.

5 آذر 1399

خنک کردن تلفن همراه به کمک نوارهای گرافیتی

محققان شکل نازکی از گرافیت با ضخامت نانومتر ساختند که به خنک نگه داشتن دستگاه های الکترونیکی کمک می کند.

28 آبان 1399

خبرنگاران فرماندار هشترود: اجرای دقیق پدافند غیرعامل نیازمند برآورد درست از تهدیدات است

مراغه - خبرنگاران - فرماندار هشترود با تاکید بر رعایت اصول پدافند غیرعامل در دستگاه های اجرایی گفت: تمامی دستگاه ها باید دارای اطلس امنیتی بوده و برآورد درستی از تهدیدات تهیه کنند.

27 آبان 1399

مدل لحاف و روتختی شیک و جدید مناسب تخت خواب های یک و دو نفره

انتخاب یک روتختی جدید و شیک برای تخت خواب یکی از سریعترین و بهترین راه های برای ایجاد تحول در دکوراسیون اتاق خواب است. در این مطلب با چندین مدل لحاف و روتختی شیک و بسیار زیبا آشنا خواهید شد که بکلی می توانند دکوراسیون یک اتاق را زیر و رو کنند. روتختی هایی...

23 آبان 1399

کریدورهای ایران شاه کلید صادرات، مسائل تجارت ترجیحی چیست؟

ورود پایدار به مقوله تجارت ترجیحی یک ابزار سیاست تجاری است که مدت هاست کشورهای جهان برای توسعه تجای و اقتصادی خود به آن متوسل می شوند.

20 آبان 1399

تجمع هواداران مخالفان در پایتخت گرجستان به خشونت کشیده شد

معترضین به نتیجه انتخابات مجلسی در گرجستان، روز یکشنبه در مقابل ساختمان مجلس و کمیسیون مرکزی انتخابات تجمع کردند که به دخالت نیروهای امنیتی و ظاهراً حتی استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت انجامید.

20 آبان 1399

تجربه فیلمساز ایرانی از سفر به زوریخ در دوران کرونایی

جشنواره، همواره فرصتی است برای ملاقات و گفت و گو، گفتگو و تجربیات ولی گاهی این ویژگی بیش از زمان های دیگر به چشم می آید؛ مانند تجربه حاضران در شانزدهمین جشنواره فیلم زوریخ که این روزها بزرگترین دغدغه و دلمشغولی شان، آینده سینماست.

15 آبان 1399
تعداد: (223)