17 مدل مجذوب کننده کت پاییزی که سال جاری ترند هستند (مردانه و زنانه)

به گزارش مجله 10 از 10، هر سال که به پاییز نزدیک می شویم، آغاز به ارزیابی کمد لباس های گرم خود می کنیم و فهرستی ذهنی تهیه می کنیم از آنچه برای پاییز احتیاج داریم و چیزهایی که می توانیم از کمد خود حذف کنیم.

17 مدل مجذوب کننده کت پاییزی که سال جاری ترند هستند (مردانه و زنانه)

هر سال لباس های نوی به بازار می آیند که باید آن ها را به کمد خود اضافه کنیم. اینجا درباره ترندهای کت پاییزی 2023 می خوانید که انتظار داریم در ماه های آینده همه جا شاهد آن ها باشیم. بعضی از مردم دوست دارند فکر نمایند درون مهم تر از بیرون است. اگرچه این ممکن است برای کتاب و دوست درست باشد، مطمئناً درباره لباس های بیرونی صدق نمی نماید.

کت پاییزی که برای پوشیدن انتخاب می کنید باید تاثیرگذار باشد، زیرا حداقل برای چهار ماه از سال، این اولین و گاهی اوقات تنها چیزی است که مردم می بینند. خبر خوب این است که ترندهای کت سال 2023 باعث می گردد که شما به چشم بیایید و در خاطر بمانید زیرا این دقیقا ویژگی آن هاست.

چرم های رنگارنگ، بافت های درشت، الگوها و طرح های منحصربه فرد، تنها تعدادی از ظاهر اصلی لباس های بیرونی هستند که کت واک های برندهای مهم را زیبا نموده اند.

پیشنهاد چند مدل کت پاییزی برای استایل زنانه

برای انتخاب یک کت پاییزه عالی ابتدا باید معیارهای شخصی خود را اولویت بندی کنید. آیا یک کت پاییزه می خواهید که به راحتی روی همه چیز سوار گردد یا خود کت قرار است ستاره لباس های شما باشد؟ آیا این کت باید شما را به طور استثنایی گرم نگه دارد یا به میزان کافی سبک باشد که برای پوشیدن در فضای داخلی هم مناسب باشد؟ تناژهای خنثی می خواهید یا رنگ های چشم گیر؟ اگر شما هم مثل من هستید و یکی از هر کدام می خواهید، در نهایت مجبور خواهید شد کت های حجیم خود را در چمدان هایتان ذخیره کنید تا کمی فضای کمد خالی گردد.

1. کت پاییزی قهوه ای شکلاتی

برای کت پاییزی زنانه مشکی ممکن است همواره شیک باشد، اما استایلیست های مد در نیویورک، قهوه ای را مشکی نو پاییز 2023 می دانند. اگر به خاطر داشته باشید، قهوه ای و صورتی ترکیب خوش تیپ ها در اوایل دهه 2000 بود.

حالا دوباره قهوه ای راه خود را به صدر جدول رنگ خنثی باز نموده است. پوشیدن ژاکت قهوه ای راه آسانی برای انتقال از تابستان به پاییز است، زیرا سایه گرم تر و تغییر ظریف تری از رنگ های تابستانی نسبت به رنگ مشکی است.

علاوه بر این، به این ترتیب، احساس نمی کنید ماه ها متوالی سیاه پوشیده اید. هنگام انتخاب کت پاییزی قهوه ای خود، در مقابل تمایل به رنگ های برنزه روشن تر و رنگ های شتری مقاومت کنید و به جای آن به استایل قهوه ای شکلاتی برسید.

قهوه ای شکلاتی تیره بسیار متنوع خواهد بود و برای یک رویداد یا عصر احساس بهتری به شما می دهد. بعلاوه بیشتر با آب و هوا هماهنگی دارد و ضد لک است. لباس بیرونی قهوه ای شکلاتی را می توان به روش های مختلفی پوشید.

یک کت قهوه ای را روی یک ظاهر اداری هم می توانید بپوشید. می توانید به راحتی آن را با برنزه های روشن تر یا اکسسوری های مشکی ترکیب کنید. برای یک ظاهر غیررسمی، آن را با شلوار جین راسته، کفش های کتانی سفید یا چکمه های کابویی و ژاکت ست کنید.

2. کت پاییزی بلیزر

همانطور که کت های سایز بزرگ یا اورسایز با شانه های افتاده محبوب شده اند، برای پاییز 2023، پیش بینی می کنیم که کت فیت با دوخت کلاسیک هم به محبوبیت نوی خواهد رسید.

لایه سوم ضروری مطلق برای پاییز، یک بلیزر مناسب است. با رفتن به فصل آینده، در پی به روزرسانی هایی باشید که ساختارمند و متناسب هستند، با کمر تعیین و شانه های به میزان. بلیزر همه کاره ترین لباس کمد شما است و به همان میزان که با یک شلوار مناسب برای بازگشت به دفتر کار مناسب است، با شلوار جین گشاد برای لباس آخر هفته تان هم تناسب دارد.

3. کت پاییزی با چرم مصنوعی رنگارنگ

کت چرم پاییزی دخترانه ترند نو این پاییز است. کت های چرمی مشکی همواره کلاسیک خواهند بود، اما در اینجا در سال 2023 انتظار می رود که مدل های چرمی رنگارنگ بر صحنه مد تسلط داشته باشند.

چرم مصنوعی یا گیاهی را انتخاب کنید تا کمد لباس خود را به روز نگه دارید. ما هنوز شاهد لباس هایی که دوپامین ترشح می نمایند در سراسر سالن های فشن و استایل خیابانی هستیم. اگر این کت پاییزی دخترانه را امتحان کنید، عاشق پوشیدن رنگ های روشن در پاییز و زمستان برای روشن تر کردن روزتان می شوید. از اضافه کردن رنگ غیرمنتظره به کمد لباس پاییزی خود نترسید.

کت های چرمی رنگارنگ می توانند یک لباس ساده را به سطح بالاتری برسانند. ظاهر کاملا تک رنگ با کت چرم هم انتخاب خوبی است.

4. کت پاییزی با الگوهای ماکسیمال

وقتی هوا آغاز به خنک شدن کند، کت های رنگارنگ، جالب، خزدار یا ریشه ریشه به بازار می آیند. این کت پاییزی زنانه نو ماکسیمالیست ها راخوشحال می نماید. هنگام انتخاب یک کت یا ژاکت از رنگ مورد علاقه خود آغاز کنید. تزیینات را با هم ترکیب کنید و بافتی با دوخت های درشت، مانند دوخت های که روی لحاف می زنند، یا قلاب بافی یا چهارخانه اضافه کنید.

کت پاییزی شما با این ظاهر هر روز تاریک یا سردی را روشن می نماید. کت ها و ژاکت ها لباس پوشیدن در هوای سرد را بسیار آسان تر می نمایند. می توانید لباس های خنثی، شلوار جین یا یک یونیفرم مشکی سر تا پا بپوشید و بعد یک کت جالب روی آن ها بپوشید و فوراً ظاهر خود را از حالت معمولی به مد روز ارتقا دهید.

5. کت های پاییزی بامبر مدرن

کت های بامبر در طول سال انتخاب های پرهواداری بوده اند، بنابراین جای تعجب نیست که قرار است عرضه ای تازه در پاییز داشته باشند. ژاکت بامبر در فصل پاییز سال جاری با طرح های سایز بزرگ یا کراپ و با مواد مختلف از پشم گرفته تا چرم و پارچه هایی با درخشندگی بالا در روکش های ساتن یا نایلون اسپرت به چشم می خورند. برای دوست داران مد باربی، ژاکت بامبر ساتن صورتی انتخاب خوبی است. سعی کنید یک بامبر چرمی را با یک تیشرت گرافیکی و هودی برای یک تیپ معمولی کنار هم بچینید.

6. کت پاییزی موتورسواری

چرم رنگارنگ ممکن است بخشی از پیش بینی مد پاییز باشد، اما چرم مشکی کلاسیک همچنان یک انتخاب شیک است. کت چرم موتورسواری چرم و چرم مصنوعی یک استایل اسپورت و دوست دشتنی برای شما می سازد. برای داشتن ظاهری مجذوب کننده، کت شیک موتورسواری خود را با دامن کوتاه چین دار یا شلوار چهارخانه الهام گرفته از لباس های مردانه ست کنید تا همنشینی متناسبی داشته باشید.

7. کت پاییزی با روسری همراه

کت های پاییزی با روسری های متصل به آن یک روند اصلی برای پاییز 2023 خواهند بود. چیزی در ترکیب کت و روسری کاملاً هماهنگ، لوکسی آرام را فریاد می زند. در عین حال این ترکیب بسیار راحت است. برای متعادل کردن ترکیب کت و روسری، شلوار جین راسته، کفش های ساده و کیف دستی را در سایز کوچک تر انتخاب کنید.

8. کت پاییزی پشمی با بافت درشت

آیا می خواهید که روند آرام و لوکس تابستان را به پاییز بیاورید؟ کت پاییزی پشمی با بافت درشت که به تویید معروف است برترین انتخاب لباس بیرونی پاییزی برای کسانی است که در پی این استایل هستند. کت پاییزی بافت درشت را می توان با لباس های مختلفی ست کرد. یک تیشرت راحت و جین گشاد یک ست هماهنگ برای ظاهری شیک است. در هر صورت با این کت شما بدون زحمت شیک به نظر خواهید رسید.

9. کت پاییزی کارگو

شلوارهای کارگو یکی از غیرمنتظره ترین مدل های دهه 2000 بودند که در سال 2023 تنو حیات یافتند، اما تأثیری ماندگار گذاشتند و برندهای زیادی در آن حضور یافتند. اکنون، کت های کارگو نیز سروصدا نموده اند. کت پاییزی با جیب های کارگو که در فصل پاییز از پایین به سمت بالا یعنی از شلوار به سمت کت حرکت نموده اند در رنگ های آشنا مانند زیتونی و خاکی دیده می شوند.

جیب های بزرگ و جزئیات بند ها، عملکرد این مد را چند برابر می نماید. کت های کارگو معمولاً غیررسمی تر هستند و باعث می شوند که به خوبی با جین، شلوار و لگ ست شوند. اگر شما یک ظاهر شیک تر را انتخاب می کنید، می توانید به راحتی کت کارگو را روی یک نیم تنه یا چیزی مشابه آن قرار دهید.

10. ترنچ کت چرم

روندی که در طول سال شاهد پیشرفتش بوده ایم شامل افزایش طول لباس هاست. در حالی که در چند سال گذشته مدل های کراپ به صنعت مد وارد شدند، سال جاری مدل ها ماکسی شده اند. وقتی نوبت به لباس های بیرونی پاییزی می رسد،

به این معنی است که پای ترنچ هم در میان است. لباس های بلندتر مورد توجه هستند بنابراین یک کت سبک کلاسیک برای این فصل بی معنی است. در حالی که همه ترنچ کت ها برای پاییز مناسب هستند، ترنچ های چرمی مشکی به طور ویژه مد روز هستند. زیبایی ماتریکس در چند سال گذشته بازگشته است. این کت برای زنان شهری شیک و مینیمالیست مناسب است.

چرم بادوام، بی زمان است و ترنچ بلند برای سال های آینده همه کاره خواهد بود. برای تکیه بر زیبایی ماتریکسی، ترنچ کت چرمی مشکی تان را روی یک یقه اسکی مشکی و شلوار جین مشکی یا شلوار چرمی قرار دهید. ظاهر را با یک جفت چکمه کابویی یا چکمه های بلند تا زانو کامل کنید تا ظاهری عالی بسازید.

گزینه ای دیگر؟ ترنچ ها به شما اجازه می دهند تا با استایل خود به تناسب بازی کنید، ظاهر خود را تغییر دهید و سعی کنید آن را روی یک لباس کوتاه یا دامن یا شلوار بپوشید.

مدل های کت پاییزی مردانه برای پاییز 2023

هیچ کس دوست ندارد با درخشش گرم خورشید خداحافظی کند. کم کم شب زودتر از راه می رسد و تابستان آغاز به محو شدن می نماید. اما همه چیز هم در پاییز غمگین نیست. رسیدن پاییز بدان معناست که دوباره آغاز به پوشیدن کت و کاپشن و ژاکت می کنید. هیچ چیز مانند آغوش آرامش بخش لباس های بیرونی گرم نو، غم صبح های غم انگیز پاییزی را کاهش نمی دهد. انتخاب کت پاییزی می تواند مشکل باشد.

نکته کلیدی این است که به سراغ کت هایی بروید که نه خیلی سبک و نه خیلی سنگین هستند و جا دارند که زیر آن ها بتوانید یک لایه دیگر بپوشید. اینطور می توانید سطح عایق را روز به روز با توجه به آب و هوا تنظیم کنید. به این ترتیب، شما همواره برای شرایط متغیر پاییز آماده خواهید بود. کت های زیادی در این دسته بندی قرار می گیرند. برترین های کت پاییزی مردانه راحت، همه کاره و شیک هستند. آن ها به همان میزان که برای برای محل کار مناسب هستند، با شلوار جین مورد علاقه شما در آخر هفته هم عالی به نظر می رسند. از آنجایی که پاییز یک فصل انتقالی است، کت ایدئال کتی است که بتوانید روی هر چیزی بپوشید تا نسبتا گرم بمانید. برای برترین انتخاب های کت و لباس مردانه در پاییز ادامه مطلب را بخوانید.

1. کت پاییزی بامبر جیر

مرطوب ترین فصل سال ممکن است زمان ایدئالی برای ترکیب جیر در لباس بیرونی به نظر نرسد، اما تا زمانی که مراقب باشید، می تواند راهی عالی برای ارتقای استایل و در عین حال بافت لباس های پاییزی شما باشد. مدل کت پاییزی مردانه بامبر جیر یکی از کت های پاییزی مورد توجه در این فصل است. ترکیبی از فرم معمولی و ممتاز که لباسی را می سازد که پوشیدن آن هم شیک و هم غیرمعمول است. به یک ترکیب ساده مثل تی شرت، شلوار جین و کفش های کتانی، سبکی خاص اضافه کنید یا از آن برای پوشیدن روی شلوار و لباس بافتنی بهره ببرید. نکته کلیدی این است که اطمینان حاصل کنید که اگر پیش بینی بارش باران وجود دارد، به جای آن در پی چیزی مناسب تری برای آب و هوای بد باشید.

2. اورشرت های پشمی

اورشرت ها در فصل های گذشته رکوردشکن بوده اند. برای پاییز هم اورشرت های پشمی به عنوان روپوش عالی هستند. ما قویاً معتقدیم که یک اورشرت خوب یکی از همه کاره ترین لباس هایی است که هر کسی می تواند در کمد لباس خود داشته باشد. برای تمام فصول مناسب است و پوشیدن آن با هر چیزی کمتر از تاکسیدو آسان است. بیشتر اورشرت ها از نوعی پارچه پنبه ای ساخته شده اند، اما انتخاب پشم به جای آن یک راه عالی برای مناسب تر کردن این لباس اصلی برای هوای سرد است. با روکش و بافتی زیبا، یک پیراهن پشمی به زیبایی با سایر لباس های فصل مانند لباس بافتنی سنگین، ژاکت های پشمی و چکمه ست می گردد.

3. کت موتورسواری بلند

کت های موتورسواری چرمی همگی خوب هستند، اما چیزی درباره انرژی بریتانیایی یک کت موتورسیکلت بلند وجود دارد که واقعاً جالب است. این کت، مجذوب کننده و کاربردی است و تا آخر عمر برایتان دوام می آورد، به شرطی که یک مدل مناسب خریداری کنید. کت های کمربنددار آیکونیک این سبک را همه از جیمز باند گرفته تا استیو مک کوئین پوشیده اند. آن ها مقرون به صرفه نیستند، اما وقتی این را در نظر بگیرید که احتمالاً تا 30 سال دیگر همچنان از آن استفاده خواهید کرد، قیمت آن کمی قابل هضم می گردد. البته، می توانید یک کت بلند کمربنددار از نوع غیر موتورسواری را هم انتخاب کنید. در انگلستان که مردم به کاپشن های بادوام احتیاج دارند، این مدل همواره هوادار داشته است.

4. کت پاییزی پافر سبک وزن

کاپشن پافر بزرگ خود را برای تاریک ترین اعماق زمستان نگه دارید. پافر سبک وزن یک گزینه عالی برای پاییز است. این کت پاییزی، قابل حمل، راحت و به میزان کافی نازک است و اگر درجه حرارت واقعا پایین بیاید، از شما محافظت می نماید. علاقه مندان طبیعت و فعالیت های محیط باز مدت هاست که مزایای لباس بیرونی سبک وزن را درک نموده اند. پافر با وجود وزن نسبتا کم خود بسیار گرم است و می تواند تا کسری از میزان خود فشرده گردد و در صورت احتیاج به شکل اولیه خود بازگردد. اما لازم نیست که یک ورزشکار آلپاین باشید تا از این مزایا بهره مند شوید. بسیاری از کت های سبک وزن در بازار وجود دارند که می توانید آن ها را هر طور که می خواهید استایل کنید.

5. کت پاییزی پشمی با پرز بلند

انواع کت پاییزی پسرانه با پارچه های پشمی و جین سنگین وزن برای عمق بخشیدن به لباس های پاییزی شما عالی هستند، اما به نظر ما هیچ چیز بهتر از یک پشم پرزبلند گوسفندی سنگین، خوب نیست. چیزی که این روزها آن را با نام تدی هم صدا می زنند. کت پاییزی با پرز بلند پشمی در چند سال گذشته مورد توجه مجدد قرار گرفته. این کت ها به علت ماهیت حجیم و پشم های ضخیم به عنوان لباس رو استفاده می شوند. این بدان معنی است که این کت ها به عنوان لایه های بیرونی برترین کارکرد را دارند و روی چیزهایی مانند هودی، لباس بافتنی و پیراهن فلانل پوشیده می شوند. اگر در پی لباس های بزرگ مانند پالتو هستید، می توانید از این کت به عنوان لایه زیرین بهره ببرید اما برای جلوگیری از گرم شدن بیش از حد آن را برای ماه های زمستان نگه دارید.

6. کت پاییزی کارگری

اگر در پی کت تک پاییزی مردانه هستید به سراغ کت های با استایل لباس کار بروید. چیزی درباره عملکرد بدون زواید یک کت خوب قدیمی وجود دارد که واقعاً این کت را متمایز می نماید. ساختار، جیب های متعدد، تطبیق پذیری و سادگی این لباس، آن را به سبکی تبدیل نموده است که بارها و بارها به آن باز می گردیم. در پاییز سال جاری، در پی انشعاب از نسخه سنتی پارچه جناغی نخی باشید و به جای آن از پارچه های آماده زمستانی مانند پشم، جین یا حتی نایلون لحافی بهره ببرید. ماهیت لمسی این پارچه ها نه تنها چیزی تازه به ظاهر روزانه شما می آورد، بلکه برای دماهای خنک تر نیز مناسب تر است و گرما و حس آرامشی را که پنبه فاقد آن است، به همراه دارد. از نظر استایل، آن را با سایر لباس های کار ترکیب کنید و واقعاً نمی توانید اشتباه کنید. به چکمه های ایمنی، پارچه های فلانل ضخیم و تیشرت های سنگین وزن فکر کنید.

7. کت چهارخانه پاییزی

پاییز پر از رنگ است، اما مستعد لحظات بی نظم و دلهره آور هم هست. سال جاری، ما از چیزهای عجیب و غریب با لباس های بیرونی با طرح و سلیقه متفاوت حمایت می کنیم. کت چهارخونه پاییزی یکی از پوشش های کلاسیک پاییزی است. یک پالتوی گرم و جادار که برای پوشاندن همه چیز عالی است و راهی برای اضافه کردن ظرافت به غیررسمی ترین لباس ها نیز هست. درباره استایلی صحبت می کنیم که حتی متناسب با لباس های اسپورت است.

سخن پایانی

پاییز برای خیلی ها به خاطر لباس های بی نطیرش مجذوب کننده است. تنوع رنگ لباس ها در همراهی با تنوع رنگ طبعیت می تواند قاب های خاطره انگیزی بسازد. با تحول بزرگی هم که در جهان مد انجام شده دیگر شما مشکل چندانی برای ست کردن استایل های مختلف ندارید. چنان که در این مقاله هم برای شما درباره انواع کت های پاییزی نوشتیم می توانید نمونه های فراوانی از این محصولات را متناسب با سلایق خود ست کنید.

منبع: apetogentleman

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 26 مهر 1402 بروزرسانی: 26 مهر 1402 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2411

به "17 مدل مجذوب کننده کت پاییزی که سال جاری ترند هستند (مردانه و زنانه)" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "17 مدل مجذوب کننده کت پاییزی که سال جاری ترند هستند (مردانه و زنانه)"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید