پیشنهاد جدید اینتر برای جذب لوکاکو

به گزارش 10 از 10، باشگاه اینتر برای جذب مهاجم بلژیکی منچستر یونایتد پیشنهاد جدیدی ارائه داد که باز هم با رقم پیشنهادی شیاطین سرخ فاصله زیادی دارد.

پیشنهاد جدید اینتر برای جذب لوکاکو

به گزارش 10 از 10 و به نقل از اسکای اسپورت، باشگاه اینتر برای تقویت خط حمله خود سخت به دنبال جذب روملو لوکاکو است. اینتر با راهنمایی کونته برای جذب لوکا پیشنهاد 50 میلیون یورویی را به منچستر یونایتد داد که این پیشنهاد رد شد.

اسکای اسپورت ایتالیا نوشت که اینتر اصرار دارد مهاجم بلژیکی شیاطین سرخ را در تابستان جذب کند و این بار رقم خود را به 66 میلیون یورو افزایش داد اما این رقم هم با مخالفت باشگاه یونایتد همراه شده است. رقم منچستر یونایتد برای فروش لوکاکو 87 میلیون یورو است و بعید به نظر می رسد که اینتر حاضر باشد چنین رقمی را پرداخت کند.

اینتر با توجه به اینکه مائورو ایکاردی کاپیتان خود را در فهرست فروش باشگاه قرار داده سخت به دنبال انتخاب جایگزینی برای او است و باید دید که در نهایت می تواند لوکاکو را جذب کند یا باید سراغ بازیکن دیگری برود. البته احتمال معاوضه ایکاردی با ایگواین از یوونتوس هم وجود دارد.

اینتر فصل قبل با راهنمایی اسپالتی توانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد. با این حال این مربی از کا برکنار شد و جای خود را به آنتونیو کونته سرمربی سابق چلسی و یوونتوس داد.

سران باشگاه اینتر امید زیادی دارند که ناکامی این تیم در سری A تمام گردد و آنها با کونته به امپراتوری 8 ساله یووه در سری A خاتمه دهند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 29 مرداد 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 309

به "پیشنهاد جدید اینتر برای جذب لوکاکو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد جدید اینتر برای جذب لوکاکو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید