دکوراسیون جذاب منزل شاهد و علیرضا، با ترکیب سه رنگ

به گزارش 10 از 10، وب سایت چیدانه - صدف حقیقت: همه ما با انتخاب یک سبک و حس و حال برای دکوراسیون خانه مان به دنبال زیبایی و آرامش هر چه بیشتر در خانه هایمان هستیم. به همین دلیل هم هست که معمولا افراد با تغییر خانه خود هم چنان می توانند حس و حال مشترک خودشان را به فضای جدید نیز نقل مکان نموده و همراه خود ببرند. در این مطلب همراه شاهد و علیرضا شده ایم تا این بار از چیدمان و طراحی دکوراسیون خانه جدیدشان بشنویم و حس و حال تازه این خانه را بیشتر بشناسیم.

دکوراسیون جذاب منزل شاهد و علیرضا، با ترکیب سه رنگ

جهت دریافت خدمات درب ضد سرقت چینی با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

خانه شاهد و علیرضا در یک نگاه:

 • تعداد افراد ساکن: 2 نفر
 • شغل صاحب خانه: تحصیلات خانم خانه صنایع دستی/ تحصیلات آقای خانه کارشناسی نرم افزار کامپیوتر
 • موقعیت: شهر تهران/ محله نارمک
 • متراژ فضا: 60 متر
 • طبقه 4
 • ملک شخصی
 • تعداد اتاق خواب: 2 عدد
 • تعداد سرویس بهداشتی: 2 عدد
 • سبک دکوراسیون: تلفیقی
 • رنگ های غالب: بادمجانی، خردلی، طوسی
 • طراح: خانم و آقای خانه
 • مدت زمان که طراحی داخلی و بازسازی منزل: 3 ماه

دکوراسیون جذاب منزل شاهد و علیرضا

دکوراسیون خانه خود را در 5 کلمه توصیف کنید.

نور، رنگ و باز هم نور و رنگ. این ها دقیقا چیز هایی است که متاسفانه این روز ها در دکوراسیون خانه های ایرانی کمتر دیده می گردد.

دلیل انتخاب این خانه برای شما چیست؟ چه مدت برای پیدا کردنش زمان سپری شد؟

اولین دلیل انتخاب این خانه برای ما که مدت ها دنبال چنین چیزی می گشتیم وجود پنجره در تمامی فضا ها و اتاق ها بود. علاوه بر این اتاق خواب، سالن و آشپزخانه و همین طور شمالی بودن خانه که با یاری پنجره ها نور خورشید را تا وسط خانه هم مهمان ما می نماید نیز دیگر عوامل موثر در انتخاب این حانه به حساب می آیند. برای پیدا کردن این خانه ایده آل چیزی حدود 5 ماه نیز زمان صرف کردیم.

این نکات دقیقا ویژگی های مشترک منزل جدید و قدیمی این زوج به شمار می فرایند چرا که در مطلب تور خانه گردی پیشین خود چنین گفته بودند که ما ترجیح می دهیم خانه پر انرژی باشد و دکوراسیون خانه خاکستری و قهوه ای را دوست نداریم. استفاده از رنگ در خانه را می خواستیم؛ نور و رنگ در طراحی داخلی منزل برای ما اهمیت زیادی دارد. لوازم دکوری زیادی در خانه داریم به دلیل اینکه ما به چیدمان شلوغ علاقمندیم.

اطلاعاتی در رابطه با گذشته خانه خود دارید؟

بله، پیش از ما این خانه متعلق به یک خانم مسن بسیار مهربان و با انرژی مثبت بود که عاشق خانه خود بودند، ولی به دلایلی مجبور به فروش آن شدند. با این حال بعد از رفتنشان از این خانه، هم چنان انرژی خود را در آن به یادگار گذاشتند.

آیا منزلتان بازسازی شده است؟

بله، بعد خرید این خانه ما تصمیم گرفتیم که خانه را به طور کامل بازسازی کنیم. به طوری که گویی خانه را از نو و بر اساس سلیقه خودمان ساختیم و در نهایت هم به چنین نتیجه دلچسبی دست یافتیم.

داستان دکوراسیون خانه خود را تعریف کنید.

ما عاشق نور و رنگ هستیم. همان طور که پیش از این نیز اشاره کردیم مهم ترین مسئله و معیار برای انتخاب خانه برای هر دوی ما وجود نور و رنگ در فضا بود. از نظر ما بازی نور بر روی رنگ ها می تواند زیبایی دکوراسیون منزل را کامل کند. به همین دلیل هم هست که در چنین شرایطی خانه شبیه به یک تابلوی نقاشی و یا عکاسی می گردد و سایه روشن های موجود در فضا نیز به خلق این اثر هنری و همین طور زیبایی این تابلو یاری بسیاری می نمایند.

انتخاب دکوراسیون جذاب منزل زوج جوان

چرا این رنگ و سبک را برای چیدمان انتخاب نموده اید؟

به دلیل القای حس زندگی این دکوراسیون و همین طور به دلیل سادگی و راحتی که این سبک دارد ما تصمیم گرفتیم که سبک تلفیقی را انتخاب نموده و در فضای خانه خود مورد استفاده قرار دهیم.

به نظر خودتان کدام ویژگی منزل شما حس خانه بودن به شما می دهد؟

از نظر خود ما به دور از تجملات بودن دکوراسیون و هم چنین در دسترس بودن همه چیز مهم ترین چیزی است که حس خانه بودن را به ما القا می نماید و تمامی این ها همان چیزی است که ما به دنبال آن بودیم و دوست داشتیم که در فضای خانه مان داشته باشیم.

داشتن چه فضا یا وسیله ای در خانه تان اهمیت زیادی داشت؟

راستش را بخواهید به غیر از داشتن پنجره در آشپزخانه و سایر فضاها، یکی دیگر از مسائلی که اهمیت زیادی برایمان داشت قرار داشتن سینک ظرفشویی در مقابل پنجره بود. زمانی که خانه را خریداری کردیم در نقشه اصلی آن سینک به طور کلی در جای دیگری بود و ما در زمان بازسازی مجبور شدیم که با یاری 5 کابینت ساز که 4 نفر از آن ها ناامیدمان نموده بودند، سینک را به جلوی پنجره انتقال دهیم. در نهایت نیز نتیجه ای که از آن حاصل شد بسیار ایده آل و خوب بود.

عظیمترین چالش یا دردسر در زمان طراحی داخلی منزل شما چه بوده است؟

نصب سینک در مقابل پنجره عظیم ترین چالش ما در بازسازی خانه بود، اما با همه سختی هایش در نهایت همانی شد که می خواستیم!

برای آنکه با مشکل کمبود فضا کنار بیایید، از چه روشی استفاده نموده اید؟

ما تصمیم گرفتیم که برای جلوگیری از مشکل کمبود جا، وسایل تجملاتی و یا غیر ضروری را به فضای خانه خود راه ندهیم تا بتوانیم با وجود وسایل لازم، ساده و زیبای خود بیشترین استفاده را از فضای موجود در خانه داشته باشیم.

وسایل دکوراسیون جذاب منزل

معمولا برای خرید وسایل چه فروشگاه، بازار یا محلی را انتخاب می کنید؟

به طور کلی باید بگوییم که ما هیچ وقت به دنبال فروشگاه و یا مرکز خرید خاصی نبودیم و در واقع جای خاصی مد نظرمان نیست. معمولا هر جایی که وسایل زیبا و مورد نظر ما را داشته باشد مقصد خرید ما به حساب می آید، به شرطی که محصولات آن بازاری و تکراری نباشد!

وسیله یا فضای مورد علاقه تان در خانه چیست؟

راستش را بخواهید همه بخش های این خانه با سلیقه و عشق ما ساخته و بازسازی شده و به همین دلیل هم تمامی قسمت های آن را دوست داریم. با این حال می توانیم بگوییم که آشپزخانه پرنور و سینک رویایی آن، بالکن کوچک و همین طور اتاق خواب کوچک و دنج خانه که آن را به کتاب ها و لباس ها اختصاص داده ایم بخش های دوست داشتنی تر خانه ما به شمار می آیند.

آخرین وسیله ای که برای خانه خریده اید چیست و آن را از کجا تهیه کردید؟

آخرین خرید ما برای خانه تابلوی نئون فوق العاده ای است که در بالای تخت خواب خود نصب کردیم و با اسم های ما طراحی شده است. ما با وجودی که خیلی دنبال چنین چیزی بودیم این تابلو را به یک تابلو فروشی سفارش دادیم تا کاملا مخصوص خودمان باشد و خیالمان راحت بماند که کس دیگری به جز ما چنین چیزی ندارد.

آیا وسیله ای در خانه وجود دارد که خودتان آن را ساخته باشید؟ از چه متریالی برای ساختش استفاده نموده اید؟

بله، از آن جایی که خود من در رشته صنایع دستی تحصیل نموده ام چند تابلو از جنس سفال برای خانه خود طراحی نموده ام که هنر دست خودم هستند.

کدام تغییر دکوراسیون منزل خود را بیشتر دوست دارید؟

از آن جایی که تمامی خانه را به طور کل بازسازی کردیم تغییرات بسیار زیادی در خانه رخ داد و همه این تغییرات، خانه را تبدیل به فضای ایده آل ما کرد و به همین دلیل نیز باید بگوییم که ما همه بخش های خانه خود را با همه تغییراتش دوست داریم.

لوازم و وسایل دکوراسیون نشیمن:

لوازم دکوری:

اکثرا از ترکیه خریداری شده یا و صنایع دستی ایرانی هستند. تابلو خط نقاشی ها هم اثر استاد علی تن عزیز هستند.منبع: برترین ها
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1103

به "دکوراسیون جذاب منزل شاهد و علیرضا، با ترکیب سه رنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکوراسیون جذاب منزل شاهد و علیرضا، با ترکیب سه رنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید