دولت برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، در حال بررسی طرح های توزیع عادلانه بنزین هستیم

به گزارش مجله 10 از 10، رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، گفت: در حال بررسی طرح هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند که آن هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می شود.

دولت برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، در حال بررسی طرح های توزیع عادلانه بنزین هستیم

به گزارش خبرنگاران، رئیس جمهور با تشریح تلاشهای دولت در ماههای ابتدایی تحویل گرفتن دولت، گفت: با انجام واکسیناسیون گسترده شمار فوتی ها اکنون 2 رقمی شده، کالاهای اساسی به اندازه کافی ذخیره سازی شده، و فروش نفت هم افزایش یافته است.

دکتر رئیسی ایجاد سامانه بازرگام را اقدامی موثر و ضروری برشمرد و گفت: به لطف خداوند در بازار کالا کم نداریم و برای کنترل قیمت ها برنامه ریزی های خوبی صورت گرفته است.

رئیس جمهور اتمام پروژه های نیمه تمام را در کشور یکی از مهم ترین اهداف دولت سیزدهم گفت و شرح داد: تنها بخش دولت که اجازه کلنگ زنی دارد وزارت راه و شهرسازی است که باید طرح ملی مسکن را طبق قانون اجرایی کند.

دکتر رئیسی در مورد شایعه افزایش نرخ بنزین گفت: ما به هیچ وجه نمی خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم بلکه در حال بررسی طرح هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه بنزین را عادلانه کند که آن هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می شود تا آثار مثبت و منفی آن را دقیق و به صورت میدانی ارزیابی کنیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 بهمن 1400 بروزرسانی: 20 بهمن 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2066

به "دولت برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، در حال بررسی طرح های توزیع عادلانه بنزین هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دولت برنامه ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، در حال بررسی طرح های توزیع عادلانه بنزین هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید