عظیم ترین شرکت مسافرتی اروپا 8000 شغل خود را حذف می نماید

به گزارش 10 از 10، شرکت مسافرتی تی یو آی ( TUI) آلمان، بزرگترین گروه ارائه خدمات گردشگری اروپا، بیان کرد به دلیل بحران به وجود آمده در اثر شیوع ویروس کرونا، 8000 شغل خود را حذف خواهد نمود.

عظیم ترین شرکت مسافرتی اروپا 8000 شغل خود را حذف می نماید

با ما سفر کنید و با تور اروپا از قاره سبز دیدن کنید و با دریافت خدمات ویزای شینگن از گردش به دور اروپا لذت ببرید.

به گزارش 10 از 10 و به نقل از گاردین، شرکت مسافرتیتی یو آی گفت برای مقابله با بزرگترین بحران این شرکت مسافرتی و صنعت گردشگری، ناچار به کاهش بعضی از هزینه ها شده است.

محدودیت های مسافرتی اعمال شده در سراسر دنیا منبع درآمد این شرکت را با مشکل جدی روبرو نموده است به طوری که از 10 کارمند شرکت تی یو آی، 9 نفر برای کاهش هزینه ها مرخص و یا با قطع شدن حقوق روبرو شدند.

در ماه سپتامبر، کارکنان این شرکت به بیش از 70 هزار نفر می رسید.

در ماه مارس، دولت آلمان وامی به ارزش 1.8 میلیارد یورو برای یاری به ادامه بقای این شرکت مسافرتی اهدا کرد، اما تی یو آی گفت صنعت گردشگری پس از شیوع ویروس کرونا به طور دائمی با تغییراتی روبرو خواهد شد بنابراین احتیاج است تا به طور چشمگیر از هزینه ها کاسته گردد.

تی یو آی روز چهارشنبه گفت، بعضی از هزینه ها را به طور دائمی کاهش خواهد که این موضوع به حدف کردن 8000 شغل تحت پوشش این شرکت منجر خواهد شد.

به گزارش سی ان بی سی، شرکت مسافرتی تی یو آی یکی از چندین شرکت های مسافرتی است که اخیرا برای کاهش هزینه ها اقدام به حذف شغل نموده است.

شرکت هواپیمایی بریتیش ایرویز نیز پیش تر از خطر نابودی بیش از 12 هزار شغل خبر داده بود.

تاثیر ویروس کرونا بر صنعت گردشگری ویرانگر بوده است. سازمان دنیای گردشگری در گزارشی آمار گردشگران بین المللی در سال 2020 را با کاهش 60 تا 80 درصدی پیش بینی نموده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 تیر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1102

به "عظیم ترین شرکت مسافرتی اروپا 8000 شغل خود را حذف می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عظیم ترین شرکت مسافرتی اروپا 8000 شغل خود را حذف می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید