ارسال پیامک نوسازی به تاکسی های 87 به قبل

به گزارش 10 از 10، معاون فنی سازمان تاکسیرانی شهر تهران اعلام نمود که پیامک نوسازی برای رانندگان تاکسی های مدل 87 به قبل ارسال شده است.

ارسال پیامک نوسازی به تاکسی های 87 به قبل

جهت دریافت خدمات بازسازی ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

علی محتشمی پور در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص سن تاکسی هایی که مشمول دریافت تسهیلات نوسازی می شوند، گفت: در گذشته براساس اولویت بندی، نوسازی تاکسی های فرسوده انجام می شد؛ اما با ارائه تسهیلات جدید نوسازی که از هفته گذشته برای تاکسیرانان معین شد، تمامی تاکسی های فرسوده 87 به پایین می توانند نسبت به نوسازی تاکسی خود اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه پیامک نوسازی برای تمامی رانندگان تاکسی مدل 87 به پایین ارسال شده تا در صورت تمایل به اخذ تسهیلات 50 میلیونی اقدام نمایند، توضیح داد: اگر تاکسیرانی این پیامک را دریافت نکرده اما خواستار نوسازی تاکسی خود است می توانند با در دست داشتن سند مالکیت تاکسی و پروانه معتبر به دفاتر هماهنگی امور تاکسیرانی مراجعه نمایند.

محتشمی پور اضافه نمود: پس از ثبت درخواست راننده برای دریافت تسهیلات نوسازی، کارشناسان نسبت به آنالیز مدارک و صدور معرفی نامه به صندوق کارآفرینی امید اقدام می نمایند که بر همین اساس رانندگان می توانند برای دریافت تسهیلات قرض الحسنه 50میلیون تومانی با کارمزد 4 درصد 5 ساله اقدام نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آذر 1398 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 592

به "ارسال پیامک نوسازی به تاکسی های 87 به قبل" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارسال پیامک نوسازی به تاکسی های 87 به قبل"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید