اعتراض مسافران پرواز بیروت-تهران فرودگاه امام به تاخیر ایران ایر

به گزارش 10 از 10، مسافران پرواز تهران به بیروت پس از 7 ساعت تاخیر پرواز خود در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) تهران دست به اعتراض زدند.

اعتراض مسافران پرواز بیروت-تهران فرودگاه امام به تاخیر ایران ایر

به گزارش 10 از 10، مسافران پرواز هواپیمایی ایران ایر به شماره IR661 که ساعت 19:30 روز چهارشنبه 24 مهر قرار بود تهران را به مقصد بیروت ترک کند، پس از گذشت بیش از 7 ساعت از پرواز و نامشخص اعلام شدن سرنوشت آن تا اطلاع ثانوی، با نشستن، دراز کشیدن و فریادهای مداوم در سالن ترانزیت فرودگاه بین المللی تهران، اعتراض خود را اعلام کردند.

این مسافران که حتی یک بار با اتوبوس به پای هواپیما منتقل شده بودند، پس از آنکه با این پاسخ عوامل هواپیمایی ایران ایر روبرو شدند که علت این وضعیت، بروز مسئله ای میان خلبان و عوامل پرواز بوده است، به شدت معترض شدند.

طبق مشاهدات خبرنگار 10 از 10، شدت اعتراض ها به حدی بود که وساطت های عوامل نیروی انتظامی نیز به آرام شدن جو یاری نکرد و این وضعیت تا ساعت مخابره این گزارش ادامه داشت.

دامنه اعتراض های مسافران این پرواز تا آنجا ادامه یافت که در برابر وعده نماینده هواپیمایی ایران ایر، مبنی بر اینکه پرواز به زودی انجام می گردد، با این واکنش بعضی مسافران روبرو شد که چون به انجام پرواز با خلبان عصبانی اعتقادی ندارند، تنها خواستار استرداد وجه بلیت و خسارت خود هستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 576

به "اعتراض مسافران پرواز بیروت-تهران فرودگاه امام به تاخیر ایران ایر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتراض مسافران پرواز بیروت-تهران فرودگاه امام به تاخیر ایران ایر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید