16 هزار راس دام زنده به کشور عمان صادر شد

به گزارش 10 از 10، مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر از بارگیری و صادرات 16 هزار و 695 رأس دام زنده از بندر شهید باهنر به مقصد بندر خصب عمان با هدف گسترش روابط تجاری این بندر با بنادر کشورهای حاشیه خلیج فارس خبرداد.

16 هزار راس دام زنده به کشور عمان صادر شد

با تور عمان از نگین خاورمیانه دیدن کنید.

به گزارش 10 از 10 از بندرعباس، محمد محسنی امروز در جمع 10 از 10 با اشاره به اهداف بندرشهید باهنر هرمزگان اظهارداشت: صدور مجوزهای لازم جهت صادرات دام زنده بر اساس درخواست صاحبان کالا، توسعه صنعت دامپروری، ارز آوری و گسترش صادرات و مراودات تجاری از جمله اهداف این بندر است.

وی با اشاره به ظرفیت بندر شهید باهنر هرمزگان بیان داشت: نظارت 24 ساعته عملیات بر اساس استانداردهای ایمنی، حضور نمایندگان دامپزشکی، برخورداری از زیرساخت های مناسب، همکاری گمرک، سرعت ارائه خدمات و وجود شناورهای مناسب در بندر شهید باهنر سبب شده تا صاحبان کالا این بندر را به عنوان یکی از بنادر مهم صادرات احشام در سطح استان انتخاب نمایند .

مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر در ادامه از بارگیری و صادرات 16 هزار و 695 رأس دام زنده توسط 32 فروند لنج باری از بندر شهید باهنر به مقصد بندر خصب عمان با هدف گسترش روابط تجاری این بندر با بنادر کشورهای حاشیه خلیج فارس خبرداد.

محسنی ارزش محموله دام صادراتی در این بندر را بیش از 3 میلیون و 589 هزار دلار ذکر کرد و گفت: تاکنون 35 فروند لنج باری مطابق با استانداردهای ایمنی عملیات دریایی و بندری و دامپزشکی استان برای صادرات محموله احشام تجهیز شده است .

وی در سرانجام با اشاره به سابقه جندین ساله حمل صادرات دام زنده از بندر شهید باهنر به کشورهای حاشیه خلیج فارس توضیح داد: کشورهای عمان و امارات بیشترین میزان صادرات این نوع محموله ها را به خود اختصاص داده اند.

منبع: تسنیم
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 13 شهریور 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 520

به "16 هزار راس دام زنده به کشور عمان صادر شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "16 هزار راس دام زنده به کشور عمان صادر شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید