چهارمین نشست ستاد فنی بازی های آسیایی داخل سالن و رزمی برگزار گردید

به گزارش 10 از 10، تهران (پانا) - در ادامه برگزاری جلسات ستاد فنی و عملیاتی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با فدراسیون ها، چهارمین نشست این ستاد با حضور روءسا و نمایندگان فدراسیون های شطرنج، بیلیارد، همگانی، اسکیت و به همراه مسئول انجمن ورزش های الکترونیک برگزار گردید.

چهارمین نشست ستاد فنی بازی های آسیایی داخل سالن و رزمی برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛این نشست ها بطور مجزا و با حضور دکتر نصراله سجادی، دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش، پیمان فخری مدیر مرکز نظارت بر تیم های ملی ، دکتر اصغر رحیمی، دکتر رغبتی و فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل کمیته در سالن شماره یک جلسات کمیته ملی المپیک و با شرکت روءسای فدراسیون های شطرنج، بیلیارد، همگانی، اسکیت و به همراه مسئول انجمن بازی های الکترونیک برگزار گردید.

در نشست فوق از رشته شطرنج شادی پریدر نایب رئیس فدراسیون، از بولینگ و بیلیارد هاشم اسکندری رئیس فدراسیون، از رشته اسکیت فریبا مددی سرپرست رئیسی فدراسیون و برای رشته بازی های الکترونیکی افشین ملایی رئیس فدراسیون ورزش های همگانی و لقمان شاورانی سرپرست انجمن ورزش های الکترونیک به همراه سرمربی تیم های ملی رشته های مذکورحضور داشتند.

لازم به ذکر است در این نشست ها نمایندگان فدراسیون ها از حضورشان در بازی های آسیایی داخل سالن دفاع و گزارش هایی ارائه کردند و در نهایت ستاد فنی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با اعزام ورزشکاران این چهار رشته در بازی های داخل سالن موافقت کرد اما با توجه به سیاستی که کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان در پیش گرفته است تا تیم ها به شکل کیفی اعزام شوند کوشش ستادفنی بازی های آسیایی داخل سالن بر این است که تعداد ورزشکاران اعزامی براساس عملکرد آنان در رویدادهای آینده و مدال های کسب شده در رویدادهای گذشته خواهد بود.

پیش از این ستاد فنی بازیهای آسیایی داخل سالن و رزمی با مسئولان فدراسیون های کاراته، تکواندو، کشتی، ووشو(کوراش)، دوومیدانی، تیراندازی، شنا، کوهنوردی، کیک بوکسینگ و موی تای نشست برگزار کرد.

لازم به ذکر است: ششمین دوره بازی های آسیایی داخل سالن و هنرهای رزمی در 31 رشته ورزشی و 305 رویداد برگزار می گردد که البته دو رشته ورزشی آن ورزش های هوایی و تک بال بصورت نمایشی است.

در این بازی ها 305 مدال طلا، نقره و برنز، توزیع و پیش بینی می گردد 5 تا 7 هزار ورزشکار در این بازی ها از 45 کشور آسیایی حضور یابند.این بازی ها از 21 الی 29 اسفندماه در دو شهر بانکوک و چونبوری برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 آبان 1400 بروزرسانی: 17 آبان 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1964

به "چهارمین نشست ستاد فنی بازی های آسیایی داخل سالن و رزمی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چهارمین نشست ستاد فنی بازی های آسیایی داخل سالن و رزمی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید