پدر متین قوسی: نمک روی زخم ما نپاشید ، با نام فرزند من بازی نکنید و کمپین تشکیل ندهید

به گزارش 10 از 10، پدر متین قوسی فوتبالیستی که بر اثر کرونا جانش را از دست داده نسبت به کمپینی که بعد از فوت پسرش در بین اهالی فوتبال راه افتاده واکنش نشان داد.

پدر متین قوسی: نمک روی زخم ما نپاشید ، با نام فرزند من بازی نکنید و کمپین تشکیل ندهید

به گزارش خبرنگاران به نقل از ورزش سه، متین قوسی فوتبالیست 16 ساله ای بود که سال گذشته نامش در مسابقه ستاره ساز شبکه سوم سیما مطرح شد. او که در بین 10 نفر برتر مسابقه ستاره ساز نیز قرار گرفته بود، دیروز بر اثر کرونا درگذشت تا جامعه فوتبال در غم از دست دادن این پدیده فوتبال عزادار گردد. چند ساعت بعد از درگذشت متین قوسی اما کمپینی در فضای مجازی توسط اهالی فوتبال و چهره های سرشناس به راه افتاد که به حریرچی معاون وزارت بهداشت و مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان هشدار داده شد تا برای ادامه لیگ برتر کوشش ننمایند.

در بنری که در این خصوص منتشر شده عکس متین قوسی بالا قرار گرفته و در بخش پایینی عبارت کرونا 1- فوتبال صفر منتشر شده است. به این صورت که فوتبالی ها خواستند القا نمایند ابتلای متین قوسی به کرونا می تواند در صورت آغاز دوباره لیگ برتر هم تکرار گردد و جان تعدادی از فوتبالیست ها را بگیرد.

بالا دریافت حواشی اما باعث دلخوری پدر متین قوسی شده است. این مرد داغدار می گوید از مرگ پسرش استفاده ابزاری شده و از اهالی فوتبال خواست به این حواشی انتها بدهند.

مهدی قوسی در این خصوص بیان کرد: قبل از هرچیز جا دارد از پیغام های تسلیت بسیاری از اهالی فوتبال و بزرگان این عرصه تشکر کنم. آنها که معرفت شان ثابت شده و از روز گذشته نیز من و خانواده ام را مورد لطف قرار دادند و همدردی شان ما را آرام تر کرد، اما واقعا بعضی اتفاقات افتاده که خوشایند نبود.

وی ادامه داد: متاسفانه احساس می کنم بعضی افراد از پسرم استفاده ابزاری کردند. پسر من بر اثر کرونا جانش را از دست داد اما فوت او چه ربطی به لیگ برتر فوتبال دارد؟ چه ارتباطی دارد که لیگ برگزار بگردد یا نه؟ من استوری آقافرهاد مجیدی را دیدم، بعد پیغام کمال خان کامیابی نیا را مشاهده کردم. بقیه مسائل را هم دیدم و همه اینها بر دردم اضافه کرد. واقعا از این موضوع ناراحت هستم.

پدر متین قوسی همچنین گفت: متاسفانه بعضی افراد به جای اینکه از داغ ما کم نمایند، نمک روی زخم مان می پاشند. این همه حاشیه نمی دانم برای چیست. اصلا به خانواده ما چه ربطی دارد که لیگ برگزار گردد یا نگردد. من خودم فوتبالی هستم و اتفاقا هوادار یکی از تیم های مطرح پایتخت هم هستم اما واقعا بعد از این حواشی از فوتبال بیزار شدم. متاسفانه با نام پسر مرحومم بازی شده و بعضی دنبال سوءاستفاده از این موضوع هستند تا به منافعشان برسند.

مهدی قوسی در انتها اضافه کرد: من افرادی که این بحث ها را مطرح کردند را واقعا نمی بخشم. واقعا کسی به فکر من و خانواده ام هست؟ پسر من رفت، داغ ما کم نیست. این همه ماجرا دیگر چیست؟ از همه اهالی فوتبال می خواهم این موضوع را تمام نمایند. اگر قرار است لیگ برگزار گردد یا نه، به من و خانواده ام ربطی ندارد. خواهشا شما این مساله را به ما ارتباط ندهید و اجازه بدهید با غم خودمان سر کنیم و دیگر حاشیه جدید برایمان درست نگردد. من از همه عاجزانه تقاضا دارم، اینقدر به خاطر ادامه یا تعطیلی لیگ نام پسر مرا نیاورند.

  • واکنش بزیک و جباری نسبت به درگذشت ستاره جوان فوتبال کرج بر اثر کرونا
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 مرداد 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1137

به "پدر متین قوسی: نمک روی زخم ما نپاشید ، با نام فرزند من بازی نکنید و کمپین تشکیل ندهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پدر متین قوسی: نمک روی زخم ما نپاشید ، با نام فرزند من بازی نکنید و کمپین تشکیل ندهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید