مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مجموعه سعدآباد و مرکز اورژانس تهران برگزار گردید

به گزارش مجله 10 از 10، ایرنا/ براساس آخرین گزارش های منتشر شده، مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مجموعه سعدآباد و مرکز اورژانس تهران برگزار گردید.

مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مجموعه سعدآباد و مرکز اورژانس تهران برگزار گردید

مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد و مرکز اورژانس استان تهران به همراه رونمایی از اتوبوس آمبولانس تازه اورژانس شمال تهران و موبایل کلینیک برای نخستین بار در منطقه شمال تهران با حضور مجتبی ذاکریان فرماندار شمیرانات استان تهران، سید حسین علوی مدیر مجموعه سعدآباد، اسماعیل فراهانی معاون فنی و عملیات اورژانس استان تهران و مهدی آقاجان نیا رئیس اورژانس شمال استان تهران برگزار گردید.

موضوع تفاهمنامه، اهتمام و همکاری های مجدانه و استفاده عام المنفعه اورژانس تهران در محوطه مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد به منظور استقرار اورژانس برای ارائه خدمات فوریتهای اورژانسی و پیش بیمارستانی تعریف شده به عموم و بازدید نمایندگان و کارکنان مجموعه با حفظ حقوق مالکیت دولت است.

بعلاوه طبق تفاهمنامه اتوبوس آمبولانس فراوری داخل کشور و دارای هشت تخت و یک تخت متحرک برای احیا و CPR، ونتیلاتور، ساکشن، اکسیژن ساز و...به صورت شبانه روزی در محوطه مجموعه سعدآباد مستقر و آماده خدمت رسانی به شهروندان و بازدید نمایندگان مجموعه خواهد بود.

مدیر مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد در این باره گفت: مجموعه سعدآباد پربازدیدترین مجموعه موزه داری کشور است و روزانه هزاران نفر از این مجموعه تماشا می نمایند و در نهایت لزوم ایجاد ساختار فوریت های پزشکی و درمانی را بیش از پیش نمایان می نماید.

وی گفت: توصیه و تاکید ویژه عزت الله ضرغامی، وزیر وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی نیز بر این است که تا می توانیم در جهت افزایش تعامل بین دستگاهی به خصوص در حوزه خدمات رسانی به مردم کوشش کنیم. لذا امروز در راستای ماموریت خود در سعدآباد، ضمن انعقاد تفاهمنامه همکاری با اورژانس استان تهران، از اتوبوس امدادی برای نخستین بار رونمایی شد که در مجموعه مستقر خواهد شد. بعلاوه خودروی کلینیک پیشرفته WHO برای امداد ویژه و سریع و خودروی امداد بانوان از خدمات ویژه اورژانس در سعدآباد خواهد بود.

علوی اضافه کرد: این امر در مجموعه سعدآباد با وسعت 110 هکتار مساحت و 14 موزه و کاخ موزه، فضای شبه جنگلی و کافی شاپ و حجم مخاطبان بسیار لازم و لازم است. لذا توجه به رفاه بازدید نمایندگان و تامین آرامش آنها در حین بازدید از مجموعه جز اولویتهای ماست.

منبع: همگردی
انتشار: 7 آبان 1402 بروزرسانی: 7 آبان 1402 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2412

به "مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مجموعه سعدآباد و مرکز اورژانس تهران برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مراسم انعقاد تفاهمنامه همکاری مجموعه سعدآباد و مرکز اورژانس تهران برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید