گوشی وان پلاس 7 پرو به مشکل برخورد ، از دریافت اسپم تا اعلان های عجیب و غریب

به گزارش مجله 10 از 10، بر اساس بعضی گزارش ها گوشی وان پلاس 7 پرو، به مسائلی جدی برخورده است. درواقع این مسائل در جریان یک آزمون داخلی که به شکل آزمایشی انجام شد، پیدا شدند.

گوشی وان پلاس 7 پرو به مشکل برخورد ، از دریافت اسپم تا اعلان های عجیب و غریب

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اگرچه بسیاری از برندهای معتبر دنیای فناوری برای ارائه هرچه سریعتر گوشی های خود به بازار عجله دارند اما این عجله گاهی منجر به بروز بعضی از مسائل نیز می گردد.

یکی از مسائلی که اخیرا به وسیله بعضی از کاربران گوشی های وان پلاس 7 پرو مخابره شده، وجود اعلان های عجیب و اسپم هایی است که اساسا ارسالشان هیچ نوع توجیه منطقی و قانونی ندارد. تعداد زیادی از کاربران وان پلاس 7 پرو گزارش داده اند که دستگاههایشان حداقل دو اعلان حاوی اسپم دریافت نموده است. این اعلانها حاوی تعدادی نامه تصادفی می شده که تعیین نیست با چه هدف یا اهدافی ارسال شده اند.

شرکت وان پلاس این خبر را تایید و بیان کرد که اعلان ها نتیجه برگزاری یک آزمایش داخلی بوده و به دستگاه ها در سطح جهانی ارسال شده اند. اما تأیید نکرد که دقیقا چند دستگاه آسیب دیده است، با این وجود وان پلاس گفته است که به زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهد گذاشت.

وان پلاس در توییتر نوشت که مایل است به خاطر بروز هر گونه مسئله ای عذرخواهی کند و به کاربران اطمینان دهد که تیمش در حال آنالیز خطاها است.در بخشی از این بیانیه می خوانیم: طی آزمایش داخلی، تیم OxygenOS ما به طور تصادفی یک اطلاع رسانی قوی را به بعضی از صاحبان وان پلاس 7 پرو ارسال کرد. ما می خواهیم از هر مسئله ای عذرخواهی کنیم و اطمینان دهیم که تیم ما در حال آنالیز خطا است. ما به زودی اطلاعات بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 28 آذر 1401 بروزرسانی: 28 آذر 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2292

به "گوشی وان پلاس 7 پرو به مشکل برخورد ، از دریافت اسپم تا اعلان های عجیب و غریب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی وان پلاس 7 پرو به مشکل برخورد ، از دریافت اسپم تا اعلان های عجیب و غریب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید