پاسخ رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا به درخواست کنکوری ها از نظام وظیفه، مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل دیپلم 98 تا 31 شهریور ماه

به گزارش 10 از 10، رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی به درخواست کنکوری ها از نظام وظیفه در مشخص تکلیف شرایط معافیت تحصیلی آن ها پاسخ داد.

پاسخ رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا به درخواست کنکوری ها از نظام وظیفه، مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل دیپلم 98 تا 31 شهریور ماه

به گزارش گروه اجتماعی 10 از 10 سردار مهری ضمن تسلیت ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) با اعلام این خبر، گفت: مشمولان فارغ التحصیل دیپلمی که در سال 98 مدرک تحصیلی خود را دریافت کرده و در کنکور سراسری سال 99 شرکت کردند با توجه به مقررات و به جهت رفع مشکل این عزیزان تا 31 شهریورماه مهلت دارند نسبت به معین تکلیف شرایط خدمتی خود اقدام کنند.

وی ادامه داد: مهلت مذکور صرفاً به جهت ثبت درخواست ها در دفاتر پلیس +10 می باشد و زمان اعزام به خدمت این عزیزان در ماه های آینده معین می شود.

این مقام ارشد انتظامی اضافه نمود: مشمولان عملا تا فرارسیدن زمان اعزام خدمت خود فرصت انتخاب رشته و در صورت فراهم شدن شرایط توسط سازمان سنجش امکان ثبت نام بدون دغدغه در دانشگاه را دارند.

سردار مهری گفت: ستاد کل نیرو های مسلح و سازمان وظیفه عمومی ناجا به منظور مساعدت و معین تکلیف این مشمولان منتظر اعلام نتایج و برنامه زمان بندی انتخاب رشته، ثبت نام و زمان دقیق شروع به تحصیل این عزیزان از سوی سازمان سنجش و وزارتخانه های علوم و بهداشت است که به محض معین موارد مذکور، سازمان وظیفه عمومی ناجا، ضوابط مربوط به این عزیزان را به زودی اعلام می کند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا شرح داد: در صورت عدم اعلام برنامه زمان بندی مناسب از سوی سازمان سنجش و وزارتخانه های مذکور و نیز شروع به تحصیل این عزیزان در ترم دوم، اعزام مشمولان در نزدیک ترین ماه انجام تا آن ها بتوانند دوره آموزشی خود را در نیرو های مسلح گذرانده و در صورت تمایل در بهمن ماه از خدمت ترخیص می شوند.

وی ادامه داد: کلیه نیرو های مسلح موظف هستند برابر مقررات در صورت اعلام قبولی مشمولان به سرعت نسبت به تسویه حساب با مشمولان اقدام به جهت ادامه تحصیل آن ها را به سازمان وظیفه عمومی معرفی کنند.

سردار مهری با اعلام اینکه مشمولان و خانواده های محترم آن ها هیچ دغدغه و نگرانی نداشته باشند، گفت: سازمان وظیفه عمومی ناجا و همکاران بنده در ستاد کل نیرو های مسلح به دنبال رفع مسائل مشمولان است.

رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا در خاته گفت: مشمولان و خانواده های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480 و یا کانال سازمان در پیام رسان سروش به نشانی [email protected] از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 مهر 1399 بروزرسانی: 23 مهر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1303

به "پاسخ رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا به درخواست کنکوری ها از نظام وظیفه، مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل دیپلم 98 تا 31 شهریور ماه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا به درخواست کنکوری ها از نظام وظیفه، مهلت معرفی مشمولان فارغ التحصیل دیپلم 98 تا 31 شهریور ماه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید