نکذیب حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران

به گزارش 10 از 10، تهران (پانا) - نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس، تاکید نمود هیچ حمله سایبری به شرکت ملی گاز انجام نشده و بنده نیز مصاحبه ای در این باره نداشته ام.

نکذیب حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران

به گزارش تسنیم، شهریار حیدری، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتشار اخباری به نقل از وی در بعضی از سایت ها مبنی بر حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران، گفت: از اساس چنین اتفاقی نیفتاد و چنین حمله ای به شرکت ملی گاز ایران انجام نشده است.

وی به همین دلیل اضافه نمود: اگر چنین اتفاقی افتاده بود و بخشی از گاز کشور از مدار خارج می شد، گاز مناطقی از کشور قطع می شد که تا به امروز گزارشی درباره قطعی گاز منتشر نشده و وجود ندارد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس توضیح داد: بنده با هیچ سایت و خبرگزاری درباره حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران مصاحبه نکرده ام و مصاحبه ای که به نقل از بنده منتشر شده را تکذیب می کنم و اصلا چنین حمله ای هم صورت نگرفته است.

اخیرا مصاحبه ای به نقل از نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس منتشر شده که در آن به حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران و خارج شدن بخشی از گاز کشور از مدار اشاره شده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1438

به "نکذیب حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکذیب حمله سایبری به شرکت ملی گاز ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید