مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا

به گزارش 10 از 10، این سرزمین سبز باعث افتخار و لذت گردشگران در کاستاریکا است. جنگل ابر با داشتن پوششی ابری که در قسمت بالایی آن است، با جنگل های بارانی گرمسیری که در بسیاری از مناطق کاستاریکا پراکنده شده اند، تفاوت جالبی دارد. سفر یک روزه به جنگل ابر Monteverde فرصتی برای خنک شدن و کاوش در زیبایی و تنوع بی نظیر جنگل ابر فراهم میکند. ما پیاده روی در منطقه حفاظت شده جنگل ابری Monteverde را با راهنمای دو زبانه طبیعت گرد برای کسب بهترین تجربه انتخاب کردیم. صبح زود وقتی حیوانات از خواب بیدار می شوند و جنگل آرام و ساکت است، تور را ترتیب دهید.

مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا

جنگل های ابر کاستاریکا - جایی که مه ها به بالای قله ها می چسبد - یک مکان ختک را در میان مناطق گرمتر و گرمسیری کشور ارائه می دهد. این جنگل های مرتفع شامل 420 نوع مختلف گل ارکیده، سرخس و مجموعه ای گسترده از خزه ها است. تغییرات اندک در ارتفاعات، این مناطق را به کانون گرم تنوع حیات وحش تبدیل کرده است. پرندگان در اینجا به ویژه ارزشمند هستند. علاقه مندان به طبیعت برای دیدن پرنده کمیاب Resplendent Quetzal که در میان درختان پنهان شده است، به اینجا میآیند. Quetzal را فقط می توان در جنگل های ابر آمریکای مرکزی یافت. Quetzal که یک بار توسط آزتک ها به عنوان خدا شناخته می شد، به دلیل پرهای خیره کننده، رنگارنگ و خجالتی بودن شهرت دارد. مسافران بسیار خوش شانس باید باشند که در طول اقامت خود در Monteverde، بتوانند Quetzal. را مشاهده کنند

محلی های آگاه از محیط زیست در دهه 1950 در اینجا کار تولید لبنیات و تولید پنیر را آغاز کردند و یک سوم زمین های خود را به عنوان حوزه آبخیز حفظ کردند. در سال 1972، با کمک سازمان های بین المللی، زمین بیشتری خریداری شد و ذخیره گاه جنگلی ابر Monteverde رسماً تحریم شد.

منبع مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا

انتشار: 19 دی 1400 بروزرسانی: 19 دی 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2028

به "مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا" امتیاز دهید

1 کاربر به "مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: کوه Monteverde و جنگل های Cloud کاستاریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید