مدرسه کسب و کار دانشگاه علمی کاربردی از 16 آذر ماه برگزار می گردد

به گزارش 10 از 10، مدیر کل دفتر نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه علمی کاربردی گفت: دومین دوره مدرسه کسب و کار دانشگاه، با هدف تقویت مهارت دانشجویان برای ورود به بازار کار حرفه ای از 16 آذر برگزار می گردد.

مدرسه کسب و کار دانشگاه علمی کاربردی از 16 آذر ماه برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، حسین موسی زاده مدیر کل دفتر نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه علمی کاربردی از برگزاری دومین دوره مدرسه کسب و کار در این دانشگاه اطلاع داد.

وی اضافه نمود: با توجه به برگزاری پیروزیت آمیز اولین دوره مدرسه کسب و کار، دومین دوره این مدرسه با هدف تقویت مهارت های ورود پیروز دانشجویان و دانش آموختگان به بازار کار حرفه ای و آشنایی با فرصت ها و فرایند های خلق ارزش و ثروت در جهان از 16 آذر ماه به مدت 10 جلسه برگزار می گردد.

مدیر کل دفتر نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی ادامه داد: در این رویداد که با حمایت دانشگاه جامع علمی کاربردی از برنامه های نوآورانه برگزار می گردد، داوطلبان، الفبای راه اندازی و توسعه کسب و کار شخصی خود را می آموزند و با تجربیات شرکت های دانش بنیان و نوپا آشنا شده و طراحی و توسعه یک محصول یا خدمت فناورانه را تمرین می نمایند.

موسی زاده اظهار کرد: دانشجویان، دانش آموختگان، کارآفرینان و فعالان کسب و کار های نوپا برای اطلاع از مراحل ثبت نام و پذیرش در دومین مدرسه کسب و کار دانشگاه جامع علمی کاربردی می توانند به سامانه آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی به آدرس https://eduold.uast.ac.ir/business/business-reg مراجعه نمایند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 دی 1399 بروزرسانی: 5 دی 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1452

به "مدرسه کسب و کار دانشگاه علمی کاربردی از 16 آذر ماه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدرسه کسب و کار دانشگاه علمی کاربردی از 16 آذر ماه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید