سایپا با پورموسوی ارتباط تلفنی داشت اما بحث جدایی مطرح نبود

به گزارش 10 از 10، علی فیروزی در تبادل نظر با خبرنگاران، در واکنش به کناره گیری مجدد سیروس پورموسوی از راهنمایی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: آقای پورموسوی تا شب گذشته هم در تمرین بود. تا جایی که اطلاع دارم بحثی از جدایی و خداحافظی او مطرح نشده است. خود ایشان گفته بود مربی حرفه ای هستم و با تیم قرارداد دارم.

سایپا با پورموسوی ارتباط تلفنی داشت اما بحث جدایی مطرح نبود

وی اضافه نمود: بعد از آنکه پورموسوی به تمرین صنعت نفت بازگشت، در مصاحبه ای با رسانه ها قول داد کنار تیم می ماند و تا انتها لیگ به کارش ادامه می دهد.

سرپرست تیم فوتبال صنعت نفت در مورد اینکه پورموسوی از بی تعهدی باشگاه برای تزریق منابع اقتصادی طی 72 ساعت گلایه نموده است، یادآور شد: در این مورد باید خود آقای پورموسوی صحبت کند ولی تا جایی که می دانم بحث این طور نبوده. فکر می کنم مشکل حل شده است.

فیروزی همچنین درباره پیشنهاد باشگاه سایپا به پورموسوی و احتمال جدایی وی به دلیل این پیشنهاد، گفت: نمی توانم پاسخی به این سئوال بدهم. من سیروس پورموسوی نیستم ولی وی قصد جدایی ندارد. می دانیم سایپا ارتباط تلفنی با پورموسوی داشته ولی ایشان تا روز گذشته می گفت مربی حرفه ای هستم و در صنعت نفت می مانم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1705

به "سایپا با پورموسوی ارتباط تلفنی داشت اما بحث جدایی مطرح نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سایپا با پورموسوی ارتباط تلفنی داشت اما بحث جدایی مطرح نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید