میدانید جشن گل تایلند کی برگزار میشود؟

به گزارش 10 از 10، جشن گل تایلند یکی از بهترین و زیباترین جشنواره‌هایی است که در کشور تایلند برگزار می‌گردد و میزبان گردشگران تور تایلندی است که از نقاط مختلف جهان و به این رویداد بزرگ آمده‌اند.

میدانید جشن گل تایلند کی برگزار میشود؟

در جشن گل تایلند به هر سمت که نگاه نمایید ردیفی از گل های داوودی زرد و سفید، گل محمدی، ارکیده های صورتی و بنفش را مشاهده خواهید کرد که رنگ و بویی خاص به شهر داده است. تمرکز این جشن بیشتر بر روی باغ عمومی سوآن بوآک هاد می‌باشد که پلیس خیابان‌های منتهی به این پارک را بسته تا غرفه های پر از گل های رنگارنگ کار خود را آغاز کنند و شهر را پر از زیبایی کنند. از همان خیابان می‌توانید به سمت پارک پیاده بروید و از تماشای گل‌ها در کنار حوض‌ها و پل‌ها در تور تایلند لذت ببرید.

در داخل این پارک گل های زیبایی را مشاهده خواهید کرد که بسیار زیبا هستند و استشمام عطر و بوی آن‌ها حس تازگی و طراوت را در وجود شما بیدار خواهد کرد و شما جایی در کنار گل‌ها و بر روی نیمکت نشسته و مدت‌ها از بازدید این همه زیبایی و طراوت لذت می‌برید. در تور تایلند می‎توانید به بازدید جاذبه‌هایی بروید که بسیار زیبا و دیدنی هستند.

جشنواره گل چیانگ مای یکی از سه واقعه مهمی است که هر سال به مدت سه روز در چیانگ مای صورت می‌گیرد و آنقدر بزرگ و باشکوه بوده که بعد از جشن سونگکران و لویی کراتونگ سومین جشن مهمی است که در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم به بازدید آن بروید. دراین جشن دیدن حدود 20 رژه باشکوه که در آن همه چیز با انواع و اقسام گل های رنگارنگ و خوشبو تزئین شده است را نباید از دست بدهید. این  رژه خیره‌کننده از کنار پل ناراوات در رودخانه پینگ آغاز شده و تا دروازه این خیابان ادامه پیدا خواهد کرد.

انتشار: 8 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 8 اردیبهشت 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 5

به "میدانید جشن گل تایلند کی برگزار میشود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میدانید جشن گل تایلند کی برگزار میشود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید