رئیس مجلس ویتنام خواهان عرضه بیشتر کالاهای ایرانی شد

به گزارش 10 از 10، محصولات و کالاهای مختلف فراوری ایران از جمله آثار و صنایع دستی هنرمندان ایرانی در نمایشگاه تجاری ‘گوانگ نین ویتنام به معرض دید عموم گذاشته شده تا بخشی از ظرفیت های مالی ایران در این کشور جنوب شرق آسیا معرفی گردد.

رئیس مجلس ویتنام خواهان عرضه بیشتر کالاهای ایرانی شد

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

به گزارش تجارت نیوز، وزارتخانه های صنعت و تجارت، فرهنگ، ورزش و جوانان و کشاورزی و توسعه روستایی جمهوری سوسیالیستی ویتنام با همکاری استان ‘گوآنگ نین در شمال شرقی این کشور، اقدام به برگزاری نمایشگاه ارائه محصولات تجاری داخلی و خارجی نموده است.

سفارت جمهوری اسلامی ایران نیز با حضور در این نمایشگاه که در روزهای 27 آوریل تا 2 مه (12-7 اردیبهشت)، در استان گوانگ نین ویتنام در حال برگزاری است، تعدادی از محصولات و کالاهای ایرانی را دراین نمایشگاه عرضه نموده است.

خانم ‘نوئن تی کیم نان رئیس مجلس ملی ویتنام عصر آدینه با حضور در مراسم افتتاحیه نمایشگاه تجاری گوانگ نین ویتنام از غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

وی در این بازدید، با یادآوری سفر رسمی علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی به ویتنام در هفته گذشته و توافقات مثبت اجرا شده در این سفر، خواهان عرضه گسترده تر محصولات و فراوریات ایران توسط شرکت های ایرانی در بازار و سبد مصرفی شهروندان ویتنامی شد.

رئیس مجلس ملی ویتنام همچنین ضمن تمجید از هنرمندان ایرانی در بافت فرش و فراوری صنایع دستی، خواهان فراهم شدن بستر گسترده تر آشنایی مردم ویتنام با ظرفیت های فرهنگی ایران شد.

وزارتخانه های مختلف در ویتنام به منظور معرفی شهرستان های مختلف این کشور به سفارتخانه های خارجی مقیم این کشور از یک سو و توسعه متوازن کشور از سوی دیگر، سالانه به جز برپایی 2 نمایشگاه اصلی در شهرهای هانوی و هوشی مین که به اکسپو سالانه معروف است، اقدام به برگزاری نمایشگاه های مختلف تجاری استانی می نمایند.

این اقدام با هدف آشنایی مصرف نماینده ویتنامی با محصولات فراوری نمایندگان مختلف و همچنین آشنایی سفارت خانه های مقیم این کشور با ظرفیت ها و بازارهای تجاری هر استان ویتنام انجام می گردد.

منبع: ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 11 آذر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 585

به "رئیس مجلس ویتنام خواهان عرضه بیشتر کالاهای ایرانی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مجلس ویتنام خواهان عرضه بیشتر کالاهای ایرانی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید