خلیج فانگ نگا در پوکت

به گزارش 10 از 10، خلیج فانگ نگا (Phang Nga Bay)، یکی از زیباترین جاذبه‌های تور پوکت است. این جزیره در 95 کیلومتری جزیره زیبای پوکت در تایلند خلیج فانگ نگا، خلیجی زیبا و بکر قرار گرفته‌اند. 

خلیج فانگ نگا در پوکت

خلیج فانگ نگا در نزدیکی جزیره ی سورین و جزیره ی سیمیلان اشاره نمود که دارای سواحل بکر و زیبا و مناظر دیدنی زیر آب می‌باشند که هر غواص و علاقه مند به دریا و موجودات دریایی را به این خلیج می‌توان مشاهده کرد. این خلیج بدون شک یکی از زیباترین جاهای دیدنی تور پوکت می‌باشد.

جزیره ی خائولک واقع در این خلیج دارای مناطق دیدنی فراوانی از جمله پارک ساحلی، آبشاارهای زیبا ، گونه های مختلف جانوری هم چون پرندگان نادر ، پستانداران عجیب است.هم چنین در این جزیره هتل های ارزان و شیک برای گردشگران تعبیه شده است که این هتل ها در امتداد ساحل قرار گرفته است و شما به راحتی میتوانید از مناظر این جزیره حتی هنگامی که در اتاق هتل خود به سر میبرید نهایت لذت را در تور پوکت تجربه نمایید.

با قایق هایی که تدارک دیده شده میتوانید به یکی دیگر از جزایر این خلیج به نام جزیره یماک رفته که این جزیره سکونی بوده و ساکنان کمی در آن با ماهیگیری روزگار خود را می گذرانند.اکثر جزایر این خلیج خالی از سکنه و طبیعتی دست نخورده می‌باشند. کوه پانیی از دیگر جاذبه های این خلیج بوده که می‌توان با قایق های در نظر گرفته شده است.

با 45 دقیقه با هواپیما می‌توانید به این خلیج برسید. خطوط هوایی پر رفت و آمند این جزیره گواهی بر فرسوده و بازنشسته شدن این جزیره در سال های آتی می باشد چرا که هر ساله تعداد زیادی گردشگر و مسافر تور پوکت به سوی این خلیج زیبا سرازیر می‌گردد.

انتشار: 29 آبان 1396 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 22

به "خلیج فانگ نگا در پوکت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلیج فانگ نگا در پوکت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید