تداوم همکاری با رسانه استانی در جهت تسریع توسعه شهری و آموزش اصول شهروندی

به گزارش 10 از 10، مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بااشاره به تأثیرمطلوب انعکاس خدمات شهرداری در برنامه های شبکه اشراق بر آمادگی مرکز درخصوص توسعه تولیدات رسانه ای مشترک تأکید کرد.

تداوم همکاری با رسانه استانی در جهت تسریع توسعه شهری و آموزش اصول شهروندی

لطیفی مدیرکل صدا وسیمای مرکز زنجان گفت: همکاری های متقابل رسانه و مجموعه شهرداری موجب پیشرفت و توسعه شهر و تسریع در پروژه های مربوط به خدمات شهری است.

او با اشاره به اهمیت توسعه متوازن شهری، اضافه کرد: یکی از مهمترین عوامل نهادینه شدن این امر حضور و مشارکت جدی مردم در مسائل مختلف مرتبط با حوزه های شهری است که بدون فرهنگ سازی رسانه ای میسر نخواهد بود.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز زنجان بااشاره به اهمیت خدمت رسانی در حوزه خدمات شهری، اضافه کرد: انجام به موقع یک پروژه شهری موجب رضایت عمومی، تعمیق اعتماد و تحکیم ارتباط بین حاکمیت و مردم خواهد بود و به حمد الهی مردم زنجان رضایت خوبی از عملکرد شهردار زنجان دارند که امید است این روند با سرعت و کیفیت بیشتر ادامه داشته باشد.

او با اشاره به تأثیرمطلوب انعکاس خدمات و عملکرد بخش های مختلف شهرداری در برنامه های شبکه اشراق، بر آمادگی مرکز درخصوص توسعه فراوریات رسانه ای مشترک تأکید کرد و گفت: شبکه اشراق مخاطب خوب و قابل توجهی در استان دارد و بستر مناسبی جهت ارتباط موثر و سازنده مجموعه شهرداری با شهروندان، تبیین حقوق شهروندی، تقویت فرهنگ شهرنشینی و بازوی توانمند مجموعه شهرداری ها است.

لطیفی همدلی و وحدت بین مجموعه شورای اسلامی شهر و شهرداری را فرصت مغتنم و مضاعف برای خدمت دانست.

فیروزفر، شهردار زنجان نیز با تقدیر از توجه رسانه استانی به خدمات اجرا شده، گفت: آموزش های پخش شده به وسیله صدا و سیما موجب افزایش مشارکت های مردمی در سال های أخیر شده است.

شهردار زنجان توجه به خواست عمومی در مورد زیباسازی شهر را از اولویت های این مجموعه در سالجاری اظهار داشت و اضافه کرد: ساز و کار لازم در جهت انجام خدمات شهری و تسریع پروژه های عمرانی بعلاوه زیباسازی، در گرو برقراری ارتباط دوسویه و سازنده شهرداری با مردم است که در این خصوص رسانه ها و بویژه صداوسیما نقش بسزایی ایفا می نمایند.

رئیس شورای شهر زنجان هم در این جلسه با تأکید بر تداوم برنامه سازی مشترک با رسانه استانی، گفت: برنامه هایی که در سال های گذشته با موضوع اصول شهروندی و عملکرد شهرداری از شبکه اشراق پخش شد همچون پل ارتباطی دو سویه بین شهروندان و مجموعه شهرداری زنجان عمل کرد و مصمم هستیم تا با مشارکت رسانه استانی سری تازه این برنامه ها فراوری و پخش گردد.

در ادامه این ملاقات معاون فرهنگی شهردار هم نظرات و پیشنهادات خود را در مورد افزایش تعاملات فرهنگی بیان کرد.

خبرنگاران زنجان زنجان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 17 مهر 1401 بروزرسانی: 17 مهر 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2263

به "تداوم همکاری با رسانه استانی در جهت تسریع توسعه شهری و آموزش اصول شهروندی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تداوم همکاری با رسانه استانی در جهت تسریع توسعه شهری و آموزش اصول شهروندی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید