بهترین زمان و فصل ها برای سفر به ویتنام

به گزارش 10 از 10، یکی از امن ترین و ارزان ترین مقاصد در آسیای جنوب شرقی و یک مقصد باور نکردنی در تمام طول سال ویتنام است. این که آیا شما به تنهایی و یا با دوستان سفر می کنید قطعا مکانی است که شما نمی خواهید از دست برود. کوتاه سفر کردن به ویتنام کمی سخت است. این کشور 1025 مایل طول دارد و در حالی که ممکن است بزرگ به نظر نرسد فوق العاده متنوع است و در هر محل آب و هوا بسیار متفاوتی دارد. در اینجا مواردی که شما باید درباره فصول و بهترین زمان برای سفر به ویتنام و دیدنی های ویتنام بدانید امده است.

بهترین زمان و فصل ها برای سفر به ویتنام

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام سفر کنید.

ویتنام در زمستان

ویتنام می تواند فوق العاده گرم گردد بنابراین اگر شما ترجیح می دهید آب و هوا معتدل تر باشد زمستان زمان خوبی برای سفر به ویتنام است. سال نو ویتنامی،تت، بزرگترین جشن سال است و این یکی از بهترین زمان ها برای بازدید دیدنی های ویتنام است. فصل خشک در شمال غربی از ماه اکتبر آغاز می گردد و تا ماه مارس ادامه می یابد. این دوره بهترین زمان برای بازدید است. هر چند در کوه ها سرد می گردد، بنابراین یک ژاکت گرم را همراه بیاورید.در ساپا غیرممکن است که برف را در دسامبر و ژانویه ببینیم. هوا در هانوی و منطقه گسترده ویتنام شمالی نیز خشک است. شما می بینید که دما از شصت و دو تا هفتاد و یک درجه فارنهایت متغیر است. به طور کلی، در هر زمانی بین اکتبر و مارس، مسافرت و دیدن مناظر راحت است. در ویتنام مرکزی فصل متعادل در ماه دسامبر به انتها می رسد. در حالی که درجه حرارت به شصت درجه می رسد، شما شاهد ظهور هشتاد درجه در بعد از ظهر تا فوریه خواهید بود. در جنوب، در اوایل ماه نوامبر فصل مرطوب به انتها می رسد و همی نطور آب و هوای گرم هم وجود دارد. اگر به دنبال ساحل گرمسیری هستید، زمستان وقت خوبی برای دیدن فوکویک است.فقط یک بیکینی بیاورید!

نکته: ویتنام مرکزی خانه بزرگترین غار دنیا است ، سون دانگ ، و شما نمی خواهید که ان را از دست بدهید. آب و هوای پایین همواره افراطی است، بنابراین شما باید لباس گرم برای بازدید در زمستان به همراه داشته باشید.

ویتنام در بهار

آب و هوای ماه های مارس و آوریل در شمال گرم و خشک است، که به این معنی است که هنوز زمان خوبی برای سفر به ویتنام است. در هانوی و اطراف خلیج حلی لانگ، دما را شصت درجه با رطوبت بالا خواهید دید. دورتر از جنوب، آب و هوای گرم را بین هفتاد و نود درجه مشاهده خواهید کرد. در حالی که شما معمولا دارای آسمان آفتابی زرق و برق دار هستید، هنوز هم باید برای باران برنامه ریزی کنید. بسیاری از مردم محلی پوشیده از پانچو پلاستیکی نازک هستند، که می تواند یک راهکار خوب باشد. اگر چیزی بیش از حد ضخیم می پوشید، بیش از حد گرم و سنگین می شوید، بنابراین مواد فوق العاده سبک وزن را انتخاب کنید.

نکته: در حالی که آب و هوا آغاز به گرم شدن در بهار می نماید، مردم محلی بسیار پایین می روند. اطمینان حاصل کنید که چند لباس که شانه ها و پاها را پوشش می دهد دارید فکر می کنم لباس های جالب و روسری نازک مناسب باشد. در حالی که شما می توانید هر چیزی که می خواهید در ساحل بپوشید، خوب است که با توجه به شهر و معابد چیز پوشیده تری انتخاب کنید.

ویتنام در تابستان

در حالی که دورترین گوشه های شمال هنوز هم می تواند سرد باشد، بیشتر ویتنام در طول تابستان گرم است. اگر بخواهید به همه ویتنام سفر کنید، از ماه مه تا ژوئن، آب و هوا بسیار مناسب را پیدا خواهید کرد. وسط کشور گرم و خشک است در حالی که قسمت های جنوبی و شمالی در میان فصل های بارانی هستند. اگر این اولین فصل موزون شما می باشد، برای باران های شدید آمادگی داشته باشید. آسمان برای باران های باور نکردنی اماده می گردد. در روزهایی که صد برابر گرم تر می گردد، این باران ها می تواند یک امداد عظیم باشد. همچنین می تواند باران طولانی مدت باشد. این واقعاً فقط به شانس ربط دارد، و شما باید بعضی از فعالیت های پشتیبان را در ذهن داشته باشید. تابستان محبوب ترین فصل ویتنام است. اگر شما در اطراف ساحل سفر می کنید، انتظار می رود که بالاترین قیمت سال باشد(هر چند هنوز هم فوق العاده ارزان است) و محل اقامت خود را از قبل با سرعت رزرو کنید.

ویتنام در پاییز

نه خیلی داغ، نه خیلی بارانی شما ویتنام در پاییز را دوست می دارید. اگر شما به هانوی می روید، اکتبر و نوامبر بهترین زمان سال برای بازدید از دیدنی های ویتنام است. روزهای خشک را در حدود هفتاد درجه می بینید که مناسب برای گشت و گذار است. در طول بقیه کشور، تا شصت درجه، آب و هوای خشکی را خواهید یافت. یکی از بهترین چیزهایی که در خصوص پاییز در ویتنام است، جشنواره میانه پاییز است. این جشنواره باور نکردنی بر خلاف چیزی است که تا به حال دیده اید با فانوس هایی که نور شب را روشن می نمایند و رقاصان شیر که به خیابان ها می آیند. این زمان مناسب برای از برداشتن بعضی از خرده کیک ها و یادگیری در خصوص زندگی در ویتنام است.

منبع: همگردی
انتشار: 3 مهر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 367

به "بهترین زمان و فصل ها برای سفر به ویتنام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین زمان و فصل ها برای سفر به ویتنام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید