برنامه ویژه دولت برای بهبود معیشت مردم، فشارها کاهش می یابد

به گزارش 10 از 10، محمود واعظی عصر شنبه در بدو ورود به بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: از سه ماه پیش برای سفر رئیس جمهور به استان بوشهر برنامه ریزی شده است و نشست های متعددی در این زمینه برگزار شده و مطالبات و نیازهای استان بوشهر شناسایی شده است.

برنامه ویژه دولت برای بهبود معیشت مردم، فشارها کاهش می یابد

وی با اشاره به تحقق همه وعده های سفر اول رئیس جمهور به استان بوشهر گفت: همه اعتبارات و حتی دو درصد هم بیشتر به این طرح های مصوب پرداخت شده است و برای تکمیل پروژه ها 30 میلیارد تومان دیگر هم می گیریم.

رئیس دفتر رئیس جمهور با اشاره به اینکه برنامه های حضور رئیس جمهور در جنوب استان بوشهر برگزار می گردد، اضافه نمود: دیدار مردمی رئیس جمهور صبح یکشنبه در کنگان برگزار خواهد شد.

وی علت یک روزه شدن سفر رئیس جمهور به استان بوشهر را فشردگی برنامه های سرانجام سال مطرح کرد و ادامه داد: رئیس جمهور در آینده حتماً سفری را به مرکز استان بوشهر نیز خواهند داشت و شورای اداری و دیدار مردمی در بوشهر برگزار خواهد شد.

واعظی از جمله برنامه های رئیس جمهور در استان بوشهر به افتتاح پروژه های پارس جنوبی اشاره نمود و اضافه نمود: در سفر رئیس جمهور به بوشهر 21 پروژه مهم افتتاح و عملیات اجرایی 13 پروژه شروع می گردد.

رئیس دفتر رئیس جمهور با بیان اینکه کارهای بزرگی برای تکمیل فازهای پارس جنوبی اجرا شده است، اضافه نمود: پیش بینی می گردد طرح های خوبی در این سفر برای استان بوشهر مصوب گردد که اعتبار آن بیش از دو برابر سفر قبلی باشد.

وی با بیان اینکه با بروز مشکل در نقل و انتقال اعتبارات بین بانک های خارجی مشکلاتی برای خریدهای خارجی ایجاد شده است توضیح داد: در سفرهایی که رئیس جمهور به کشورهای مختلف داشته است شاهد گشایش هایی هستیم که انتظار می رود شاهد بهبود مبادلات بانکی، صادرات و واردات باشیم.

واعظی از تأمین مایحتاج مردم در آستانه سال نو اطلاع داد و گفت: مایحتاج عمومی از جمله میوه و ارزاق عمومی با قیمت مناسب تأمین شده و توزیع آنها شروع شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 234

به "برنامه ویژه دولت برای بهبود معیشت مردم، فشارها کاهش می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ویژه دولت برای بهبود معیشت مردم، فشارها کاهش می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید