کدام هتل های استانبول در 30 روز گذشته بیشترین جستجو را داشته اند؟

به گزارش مجله 10 از 10، طبق آخرین گزارش شرکت خدمات مسافرتی و گردشگری بیسان گشت مهر پر بازدید ترین هتل های استانبول جستجو شده در موتور جستجوی گوگل در 30 روز گذشته به ترتیب زیر می باشد.

کدام هتل های استانبول در 30 روز گذشته بیشترین جستجو را داشته اند؟

در یک ماه گذشته هتل های استانبول حدود 175 هزار بار در موتور گوگل جستجو شده اند . با توجه گزارشی که شرکت بیسان گشت منتشر نموده بیشترین سهم این جستجوها مربوط به هتل های چهار ستاره استانبول است که قیمت و کیفیت های میانه منطقی ارائه می نمایند.

در این گزارش به 5 مورد از پر جستجو ترین هتل های استانبول به ترتیب می پردازیم.

هتل یورو پلازا استانبول (6024 بار جستجو)

هتل یورو پلازا استانبول (Euro Plaza Hotel) یک هتل چهار ستاره در منطقه بی اغلو - خیابان استقلال استانبول در کشور ترکیه است. از نظر مسافران هتل یورو پلازا استانبول بیشترین امتیاز این هتل مربوط به پرسنل (7.90 از 10) و کمترین امتیاز این هتل وای فای رایگان (6.27 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی ضعیف (6.31 از 10) را کسب نموده و ارزش خرید آن (6.81 از 10) است. از جمله امکانات هتل یورو پلازا استانبول می توان به پارکینگ، رستوران، بار، اتاق های سیگار ممنوع، 3 شاتل فرودگاه، فامیلی روم، اینترنت، اسپا، استخر، اشاره نمود.

هتل گرن هالیک استانبول (5028 بار جستجو)

هتل گرند هالیک استانبول (Grand Hotel Halic) یک هتل چهار ستاره در منطقه بی اقلو - شیشانه استانبول در کشور ترکیه است. قیمت رزرو تور و اتاق در هتل چهار ستاره گرند هالیک استانبول بسته به تاریخ متفاوت و در به وسیله شرکت بیسان گشت قابل استعلام است. از نظر مسافران هتل گرند هالیک استانبول بیشترین امتیاز این هتل مربوط به موقعیت (8.6 از 10) و کمترین امتیاز این هتل صبحانه (6.8 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی معمولی (7.4 از 10) را کسب نموده و ارزش خرید آن (7.7 از 10) است. از جمله امکانات هتل گرند هالیک استانبول می توان به رستوران، سرویس اتاق، بار، پذیرش 24 ساعته، اتاق های سیگار ممنوع، 3 شاتل فرودگاه، فامیلی روم، اینترنت، استخر، اشاره نمود.

هتل تایتانیک سیتی تکسیم (4274 بار جستجو)

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول (Titanic City Taksim) یک هتل چهار ستاره در منطقه تکسیم استانبول در کشور ترکیه است. قیمت رزرو تور و اتاق در هتل چهار ستاره تایتانیک سیتی تکسیم استانبول بسته به تاریخ متفاوت و در به وسیله شرکت بیسان گشت قابل استعلام است.شاز نظر مسافران هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول بیشترین امتیاز این هتل مربوط به موقعیت (9.1 از 10) و کمترین امتیاز این هتل صبحانه (7.4 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی خوب (8.5 از 10) را کسب نموده و ارزش خرید آن (8.3 از 10) است. از جمله امکانات هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول می توان به استخر شنا، بار، مرکز تناسب اندام، اتاق های سیگار ممنوع، 3 شاتل فرودگاه، فامیلی روم، اینترنت، اسپا، استخر، اشاره نمود.

هتل اوریلا استانبول

هتل اوریلا استانبول (Oriella Hotel) یک هتل سه ستاره در منطقه بی اغلو - خیابان استقلال استانبول در کشور ترکیه است. قیمت رزرو تور و اتاق در هتل سه ستاره اوریلا استانبول بسته به تاریخ متفاوت و در به وسیله شرکت بیسان گشت قابل استعلام است. از نظر مسافران هتل اوریلا استانبول بیشترین امتیاز این هتل مربوط به موقعیت (7.75 از 10) و کمترین امتیاز این هتل امکانات (7 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی معمولی (7.6 از 10) را کسب نموده و ارزش خرید آن (6.66 از 10) است.

هتل دورا استانبول

هتل دورا استانبول (Istanbul Dora Hotel) یک هتل چهار ستاره در منطقه هاربیه استانبول در کشور ترکیه است. قیمت رزرو تور و اتاق در هتل چهار ستاره دورا استانبول بسته به تاریخ متفاوت و در به وسیله شرکت بیسان گشت قابل استعلام است.

از نظر مسافران هتل دورا استانبول بیشترین امتیاز این هتل مربوط به پرسنل (7.60 از 10) و کمترین امتیاز این هتل صبحانه (5.65 از 10) است. این هتل میانگین امتیاز کلی ضعیف (6.60 از 10) را کسب نموده و ارزش خرید آن (7.20 از 10) است. از جمله امکانات هتل دورا استانبول می توان به استخر شنا، پارکینگ، رستوران، بار، اتاق های سیگار ممنوع، 3 شاتل فرودگاه، فامیلی روم، اینترنت، اسپا، اشاره نمود.

همانطور که مشاهده می گردد این هتل ها قطعا جزو برترین هتل های استانبول نیستند اما به واسطه ارائه خدمات و قیمت قابل قبول توانسته اند نظر مسافران استانبول را به خود جلب نمایند.

منبع: همگردی
انتشار: 26 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1403 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2422

به "کدام هتل های استانبول در 30 روز گذشته بیشترین جستجو را داشته اند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کدام هتل های استانبول در 30 روز گذشته بیشترین جستجو را داشته اند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید