واکنش فدراسیون بسکتبال به حمل اقلام ممنوعه در اردوی تیم ملی

به گزارش 10 از 10، تهران (پانا) - رییس فدراسیون بسکتبال به خبر حمل اقلام غیر مجاز به وسیله بعضی ملی پوش ها واکنش نشان داد.

واکنش فدراسیون بسکتبال به حمل اقلام ممنوعه در اردوی تیم ملی

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بسکتبال رامین طباطبایی در پی انتشار خبر حمل اقلام ممنوعه به وسیله برخی از اعضای تیم ملی بسکتبال پس از بازگشت از اردوی تدارکاتی ژاپن، در فرودگاه حضرت امام (ره)، فدراسیون بسکتبال ضمن اظهار تاسف عمیق از این اقدام گفت: هیچگونه دفاعی از این تخلف نداشته و نخواهیم داشت.

رییس فدراسیون بسکتبال ادامه داد: جهت ضرورت حفظ حریم اخلاق و حرمت اعضای شریف کادرفنی و بازیکنان، ضمن اینکه این موضوع به وسیله مراجع مربوطه در حال رسیدگی است، این فدراسیون ضمن رد شایعات مغرضانه مرتبط با همه نفرات تیم و انتساب یک امر خلاف واقع به کل تیم ملی، که متاسفانه بهانه ای برای جریان سازی رسانه های معاند فراهم نموده، موضوع را با حساسیت تحت آنالیز داشته و فرایند رسیدگی را از مجاری قانونی پیگیری و هم زمان با قید فوریت در دستور کار کمیته انضباطی قرار داده است.

وی اضافه نمود: از اینرو با هدف حمایت از تیم ملی بسکتبال و احتیاج به ایجاد آرامش و آماده سازی مطلوب این تیم برای حضور مقتدرانه در بازی های المپیک ژاپن که کسب سهمیه این رویداد ارزشمند و افتخارآفرین و قرارگرفتن بین 12 تیم برتر دنیا به وسیله مسیری بسیار سخت و سخت با همت بازیکنان ارزنده تیم ملی بدست آمده است، به جهت صیانت از حریم اخلاق و ورزش، انتظار داریم افراد و رسانه ها از پرداختن به حواشی، اتهام زنی و یا انتشار اخبار غیرموثق، در این زمان حساس اجتناب کنند.

طباطبایی تاکید نمود: مطمئن باشید فدراسیون بسکتبال پیگیری همه جانبه را در این شرایط خاص در دستور کار خود قرار داده است. لذا با توجه به همگروهی ایران با مدعیان قدرتمند و اصلی بسکتبال دنیا در قرعه کشی و احتیاج مبرم به آمادگی و حفظ روحیه و انسجام تیمی بازیکنان و کادر فنی، اعلام نتیجه کمیته انضباطی را به بعد از آنالیز های کامل و جامع موکول می کند.

او در خاتمه گفت: تصمیم مناسب و برخورد جدی با خاطی یا خاطیان این موضوع در زمان مقتضی اتخاذ و اجرایی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 مرداد 1400 بروزرسانی: 17 مرداد 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1862

به "واکنش فدراسیون بسکتبال به حمل اقلام ممنوعه در اردوی تیم ملی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون بسکتبال به حمل اقلام ممنوعه در اردوی تیم ملی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید