هروی: غیبت در رقابتهای جهانی بر روحیه ملی پوشان اثر گذاشت، هدفمان قهرمانی در آسیاست

به گزارش مجله 10 از 10، سرمربی تیم ملی کاراته، با بیان اینکه ملی پوشان کاراته با انگیزه بالا در پی کسب برترین نتایج در رقابتهای قهرمانی آسیا هستند، گفت: لغو اعزام تیم ملی به رقابت های جهانی به علت کرونا، بر روحیه ملی پوشان اثر گذاشت.

هروی: غیبت در رقابتهای جهانی بر روحیه ملی پوشان اثر گذاشت، هدفمان قهرمانی در آسیاست

سید شهرام هروی در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط تیم ملی کاراته برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا، اظهار کرد: بعد از لغو حضور تیم ملی کاراته در رقابت های قهرمانی دنیا به میزبانی امارات به علت شرایط کرونا، اردوی تیم ملی از سر گرفته شد و تمرینات به خوبی در حال برگزاری است. خوشبختانه هیچ کدام از ملی پوشان مسئله ای بابت مصدومیت ندارند و همگی در شرایط خوبی تمریناتشان را پیگیری می نمایند.

سرمربی تیم ملی کاراته اضافه نمود: هدف ما از ابتدا این بود که یک تیم به مسابقات قهرمانی دنیا و تیم دیگری نیز به رقابت های قهرمانی آسیا اعزام گردد اما با لغو حضور ایران در رقابت های دنیای امارات، این موضوع اتفاق نیفتاد و قرار است تیم نخست راهی مسابقات آسیایی گردد.

وی اعلام کرد: مسابقات دنیای رویداد مهمی برای کاراته ایران بود و غیبت ایران بر روحیه بچه ها اثر گذاشت اما به مرور شرایطشان بهتر شد و خوشبختانه در حال حاضر با انگیزه بالا خود را برای حضور در رقابت های آسیایی آماده می نمایند.

هروی با تاکید بر اینکه هدفمان کسب برترین نتایج در قهرمانی آسیا و ایستادن بر سکوی قهرمانی است، گفت: کاراته ایران طی سال های اخیر بارها خود را در میادین دنیای نشان داده و برای کشور و ورزش ایران افتخارآفرینی نموده است. اینبار نیز تمامی بچه ها با انگیزه بالا در پی کسب برترین نتیجه هستند. پس از این رقابت ها نیز خود را آماده حضور در رویدادهای سال 2022 می کنیم و با همه توان در مسابقات بین المللی حاضر می شویم تا برترین نتایج را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی کاراته، درباره امکانات تیم ملی، گفت: خوشبختانه مسئله ای از این بابت نداریم و تیم ملی به لحاظ امکانات در شرایط ایده آلی بسر می برد. همه امکانات لازم برای اردوی ملی پوشان فراهم است. امیدوارم با کسب نتایج خوب بار دیگر باعث شادی مردم و جامعه بزرگ کاراته ایران شویم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 بهمن 1400 بروزرسانی: 4 بهمن 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2046

به "هروی: غیبت در رقابتهای جهانی بر روحیه ملی پوشان اثر گذاشت، هدفمان قهرمانی در آسیاست" امتیاز دهید

1 کاربر به "هروی: غیبت در رقابتهای جهانی بر روحیه ملی پوشان اثر گذاشت، هدفمان قهرمانی در آسیاست" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هروی: غیبت در رقابتهای جهانی بر روحیه ملی پوشان اثر گذاشت، هدفمان قهرمانی در آسیاست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید