نقاشی های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران

به گزارش 10 از 10، یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تصاویر شخصیت های انیمیشن های معروف را بر روی بخش هایی از مبلمان شهری نقاشی کرد.

نقاشی های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران

چندی پیش شهرداری تهران طی فراخوانی از دانشجویان درخواست کرد که برای زیباسازی شهری، نظرات و طرح های خود را ارائه دهند تا در آستانه نوروز از برترین طرح ها برای اجرا دعوت گردد.

شاهین داداشی، یکی از دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه هنر که طرحش از سوی شهرداری پذیرفته شده است، در این باره گفت:

پس از اعلام فراخوان شهرداری طرح پیشنهادی خودم را که نقاشی چهره های معروف کارتونی بر روی مانع های سنگی پیاده رو ها بود به شهرداری ارجاع دادم و سر انجام با آن موافقت و بنا شد تا 20 طرح را روی این سکوهای سنگی نقاشی کنم.

داداشی با بیان اینکه دو روز مهلت دارد تا طرح هایش را کامل کند، گفت که نقاشی هایم را حد فاصل چهارراه ولیعصر تا میدان انقلاب می کشم، البته این نقاشی ها دو ماه در سطح شهر خواهند ماند و به همین علت شهرداری به ما گفته تا از رنگ هایی استفاده کنیم که امکان شسشتو و پاک کردن آن بعد از دو ماه وجود داشته باشد.

او درباره واکنش شهروندان به این نقاشی ها نیز گفت:

از صبح امروز کارم را شروع کردم و خوشبختانه واکنش های خوبی از مردم گرفته ام، همین مرا دلگرم می نماید تا بهتر کارم را انجام دهم و خوشبختانه تا کنون مخالفتی با نقاشی هایم نشده است. در طرح هایم علاوه بر اینکه چهره های معروف انیمشین های دنیا را نقاشی می کنم به انیمیشن های ایرانی هم توجه نموده و بعضی از طرح ها نیز چهره های معروف انیمیشن های ایرانی هستند.

داداشی از مسوولان می خواهد که به هنر نقاشی و هنرهای تجسمی توجه بیشتر نمایند چرا که به گفته او هنر می تواند علاوه بر اینکه چهره شهر را زیبا می نماید بسیاری از مسائل شهری را نیز حل نماید.

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 بهمن 1400 بروزرسانی: 5 بهمن 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2047

به "نقاشی های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران" امتیاز دهید

1 کاربر به "نقاشی های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران" امتیاز داده است | 1 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقاشی های خلاقانه یک دانشجوی نقاشی در خیابان انقلاب تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید