لمپارد: کلوپ شایسته دستاوردهای اخیر بوده است، امیدوارم مانت به بازی برابر لیورپول برسد

به گزارش 10 از 10، فرانک لمپارد در عین احترام به لیورپول، ترسی از صدرنشین لیگ برتر انگلیس ندارد.

لمپارد: کلوپ شایسته دستاوردهای اخیر بوده است، امیدوارم مانت به بازی برابر لیورپول برسد

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش خبرنگاران، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل لیورپول در هفته ششم رقابت های لیگ برتر انگلیس از احترام به رقیب و کوشش برای پیروزی یاد گرفت.

سرمربی تیم فوتبال چلسی در این باره گفت: مانت شاید به بازی با لیورپول برسد. تصاویر صحنه خطا را دیدیم که بد به نظر می رسید. لیست را قبل از بازی اعلام می کنم. میسون نگرش درست و خوبی دارد. بنابراین هر کاری بتواند انجام می دهد تا به این بازی برسد. پایش ورم زیادی داشت و شرایطش ایده آل به نظر نمی رسید. اگر ضربه بدی به بازیکن وارد شده باشد، کار زیادی از دست شما ساخته نیست. قطعاً ریسک نخواهیم کرد، اما تصویر بزرگ تر و جامع تری از پای او وجود دارد. ما تمام کوشش مان را می کنیم تا اگر بشود، میسون به این بازی برسد.

وی در ادامه اضافه کرد: بازگشت کانته به تمرینات؟ این یک خبر مسرت بخش است. همه از اهمیت او در تیم خبر داریم. سؤال اصلی حالا میزان آمادگی انگولوست. او چند بازی انجام داده، اما پیش فصل را از دست داده است. در استانبول که معجزه آسا بود، اما حالا باید شرایطش را دوباره ارزیابی کنیم. از کار با کانته خوشحالم و اگر او بتواند کمکی به تیم کند و آماده باشد، حتما مدنظر قرار خواهم داد.

لمپارد در خاتمه توضیح داد: احترام بسیار زیادی برای کلوپ قائل هستم و رویارویی با او در سوپرجام اروپا اتفاق زیبایی برای من بود. موفقیت های او شانسی یا اتفاقی نیست. کلوپ شایسته تمام این دستاوردهاست. اگر او از کیفیت فردی بازیکنان چلسی تمجید نموده است، حتماً چیز خاصی دیده! همه باید کیفیت و استعدادشان را به کار بگیرند تا خودشان و تیم بهتر شوند و پیشرفت نمایند. ما در عین احترام به لیورپول ترسی از آنها نداریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 403

به "لمپارد: کلوپ شایسته دستاوردهای اخیر بوده است، امیدوارم مانت به بازی برابر لیورپول برسد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لمپارد: کلوپ شایسته دستاوردهای اخیر بوده است، امیدوارم مانت به بازی برابر لیورپول برسد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید