لحظه ای که اسپانیا پیش از سوت انتها باخت؛ لبخند عجیب کاپیتان!

به گزارش مجله 10 از 10، سرخیو بوسکتس آخرین پنالتی اسپانیا را در شکست شوکه کننده مقابل مراکش در مرحله یک هشتم نهایی از دست داد.

لحظه ای که اسپانیا پیش از سوت انتها باخت؛ لبخند عجیب کاپیتان!

به گزارش خبرنگاران، ضربه پنالتی سرخیو بوسکتس به وسیله دروازه بان استثنائی مراکش یاسین بونو مهار شد و مراکش توانست با حذف اسپانیا راهی مرحله یک چهارم نهایی گردد. ولی بوسکتس قبل از اینکه جلو برود و توپ را برای پنالتی زدن روی زمین بگذارد لبخند به لب داشت و همین موضوع باعث انتقادهای زیادی از سوی طرفداران شد.

هم پابلو سارابیا و هم کارلوس سولر پنالتی از دست داده بودند و خیلی مهم بود که بوسکتس پنالتی خود را گل کند. بعد از باخت اسپانیا یکی از طرفداران توئیت کرد: می توانیم در خصوص اینکه چقدر پنالتی بوسکتس و لبخندش رقت انگیز بود صحبت کنیم؟ دیگری نوشت: وقتی بوسکتس را در حال آماده شدن برای پنالتی زدن می بینی می فهمی کار تمام شده و باختی.

خود بوسکتس اعتراف کرد که این شکست برای اسپانیا ظالمانه بود و سومین تورنمنت مهم متوالی است که آنها در ضربات پنالتی حذف می شوند. او بعد از بازی در مصاحبه با نشریه اسپرت گفت: این راه بی رحمانه ای برای باخت است. مراکش در انتهای بازی خسته شده بود و ما شانسش را داشتیم که پیروز شویم. ولی نتوانستیم.

بوسکتس 34 ساله در جام جهانی بعدی 38 ساله خواهد شد، و از او در خصوص احتمال بازنشستگی از فوتبال ملی پرسیده شد که پاسخ داد: در حال حاضر این موضوع اصلا مهم نیست. شب سختی بود اما ما پویایی خوبی داریم. تیم بسیار جوان است و آینده خوبی در پیش خواهیم داشت.

کاپیتان اسپانیا تنها عضو تیم بود که در جام جهانی 2010 حضور داشت و قهرمان شد. آن تورنمنت هم آخرین باری بود که اسپانیا به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی رسیده بود.

منبع: فرارو
انتشار: 16 آذر 1401 بروزرسانی: 16 آذر 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2287

به "لحظه ای که اسپانیا پیش از سوت انتها باخت؛ لبخند عجیب کاپیتان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لحظه ای که اسپانیا پیش از سوت انتها باخت؛ لبخند عجیب کاپیتان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید