سامانه اعلام نرخ خرده فروشی مکالمه بین الملل راه اندازی شد

به گزارش 10 از 10، به گزارش خبرنگاران به نقل از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، در پی الزام مصوبه 2-289 کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، برای دریافت نظر اپراتورهای ارائه دهنده خدمت مکالمه بین الملل درباره نحوه محاسبه میانگین نرخ خرده فروشی، شرکت ارتباطات زیرساخت از 6 آذرماه جاری، سامانه ای را برای اعلام نرخ خرده فروشی، نحوه اعلام نرخ و ورود اطلاعات و سایر نیازمندی های محاسباتی مکالمه بین الملل طراحی و راه اندازی نموده است.

سامانه اعلام نرخ خرده فروشی مکالمه بین الملل راه اندازی شد

بر اساس این مصوبه، 13 ارائه نماینده خدمت بین الملل هزینه عبور ترافیک از مراکز سوئیچینگ بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت را به دو صورت به شرکت ارتباطات زیرساخت پرداخت می نمایند. پرداخت های ماهانه، بر اساس میانگین نرخ خرده فروشی اعلام شده از سوی اپراتورها در همان ماه و تسویه نهایی بر اساس صورت های اقتصادی حسابرسی شده در انتها سال انجام می گردد.

ارائه نمایندگان خدمت مکالمه بین الملل، برای وارد کردن نرخ مورد نظر خود در انتهای هر ماه شمسی، می توانند وارد سایت crm.tic.ir شده و در قسمت ورود مشتریان نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نموده و فایل مربوط به محاسبه نرخ مورد نظر خود را بارگذاری نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 اسفند 1400 بروزرسانی: 5 اسفند 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2082

به "سامانه اعلام نرخ خرده فروشی مکالمه بین الملل راه اندازی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه اعلام نرخ خرده فروشی مکالمه بین الملل راه اندازی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید