کوشش برای فراهم شدن امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن

به گزارش 10 از 10، کوشش می گردد با استفاده از ظرفیت های حوزه گردشگری گردشگران بتوانند از آثار و ابنیه تاریخی شهر سامن از جمله شهر زیرزمینی سامن بازدید نمایند.

کوشش برای فراهم شدن امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن

باب الله فتحی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان ملایر از جاذبه های مهم تاریخی این بخش و اشاره به سابقه مدنیت و شهرنشینی و پیشینه در شهر سامن، وجود آثار و ابنیه تاریخی از جمله شهر زیرزمینی سامن را عنوان نمود.

باب الله فتحی اضافه نمود:

از ظرفیت های توسعه حوزه گردشگری در بخش سامن ایجاد امکان بازدید گردشگران از این اثر ارزشمند تاریخی، یکی به شمار می رود که شایسته توجه و پیگیری است.

ایشان شرایط اشتغال بخش سامن را بهتر از دیگر نقاط ارزیابی کرد و گفت شرایط اشتغال در بخش و شهرستان با حمایت از بخش های کوچک و واحدهای روستایی بهبود بیشتری می یابد.

فتحی در ادامه سخنان خود اعلام کرد:

باید دست در دست یکدیگر فارغ از تمامی گرایشات و سلائق سیاسی بگذاریم تا به انسجام و همدلی کامل برسیم و از این مرحله هم به سلامت عبور کنیم.

فرماندار ویژه ملایر با اشاره به ویژگی های فرهنگی و اجتماعی مردم ملایر و بخش سامن کوشش و کار مضاعف در راستای عمران و آبادانی شهرستان هدف مدیریت ارشد شهرستان در سال های آینده اعلام کرد.

به گفته ایشان شرایط کار در مقایسه با گذشته در شرایط کنونی و با تنگناهایی که متوجه کشور و دولت شده دشوارتر است، اما امید است با استفاده از تمام ظرفیت ها و مدیریت استاندارد و همت شبانه روزی هر دو نماینده، بر تمامی این مسائل فایق آمده و شاهد رونق و شکوفایی مالی و اجتماعی هرچه بیشتر شهرستان و بخش باشیم.

عکاس عکس کاور: عبدالله حیدری

منبع: کجارو / خبرگزاری ایسنا
انتشار: 3 خرداد 1401 بروزرسانی: 3 خرداد 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2156

به "کوشش برای فراهم شدن امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش برای فراهم شدن امکان بازدید گردشگران از شهر زیرزمینی سامن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید