بازارهای شناور بانکوک

به گزارش 10 از 10، یکی از جاذبه‌های جالبی که باید در تور تایلند به شما توصیه می‌کنیم به بازدید آن بروید، بازار شناور است. در این مقاله شما  را با بهترین بازارهای شناور بانکوک آشنا خواهیم کرد.

بازارهای شناور بانکوک

بازار شناور آمفاوا (Amphawa) در تور تایلند

بازار آمفاوا دومین بازار شناور مشهور تایلند است که در 90 کیلومتری جنوب بانکوک قرار دارد. این بازار، دیدنی و جذاب است و ویژگی‌های یک بازار سنتی تایلندی را دارد. خانه‌ها و مغازه‌های چوبی آن در دو طرف کانال در کنار هم قرار گرفته‌اند. در این مغازه‌ها انواع غذا و شیرینی محلی و سوغات به فروش می‌رسد. یکی از جذابیت‌های این بازار، معبد کوچک آن است. از ویژگی‌های منفی این بازار می‌توان به دور بودن و البته شلوغ بودن آن اشاره کرد. البته حتی اگر تا ساعت 9:00 صبح خودتان را به بازار برسانید، باز هم می‌توانید از سیل جمعیت گردشگران تور تایلند دور بمانید. هرچه از ظهر بگذرد، جمعیت بازار بیشتر می‌شود انگار نصف جمعیت بانکوک در این بازار جمع شده‌اند.

بازار شناور تالینگ چان (Taling  Chan) در تور تایلند

این بازار، سومین بازار شناور پرگردشگر تایلند است که در نزدیکی بانکوک قرار دارد. بازار تالینگ چان تنها 12 کیلومتر با مرکز شهر بانکوک فاصله گرفته است که هر روز باز است. یک بازارچه‌ی محلی بزرگ هم در نزدیکی آن واقع شده است.

بازار شناور دامنوئن سادواک (Damnoen Saduak) در تور تایلند

این بازار، شناخته‌شده‌ترین و توریستی‌ترین بازار شناور تایلند می‌باشد. این بازار، بزرگ، پرجنب‌و‌جوش، رنگارنگ و پر از قایق‌های فروش غذا و میوه می‌باشد. درست شبیه همان تصوری که از بازارهای شناور تایلندی در ذهن خود دارید. در این بازار می‌توانید زیباترین عکس‌های خود را در سفر به تایلند ثبت کنید. از نکات منفی این بازار می‌توان به دور از دسترس بودن آن اشاره کرد. این بازار 100 کیلومتر با بانکوک فاصله دارد. از آنجایی که بیشتر بازدیدکنندگان و خریداران، گردشگران هستند و محصولات ارائه‌ شده بیشتر حول محور گردشگران می‌چرخد، انتظار نداشته باشید که یک بازار تماما سنتی تایلندی را بازدید کنید.

انتشار: 17 آبان 1396 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 21

به "بازارهای شناور بانکوک" امتیاز دهید

1 کاربر به "بازارهای شناور بانکوک" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازارهای شناور بانکوک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید