57 بیمار جدید در بخش های کرونایی بوشهر بستری شدند، افزایش آمار جان باختگان به 99 نفر

به گزارش 10 از 10، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: 24 ساعت گذشته 57 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری شده اند.

57 بیمار جدید در بخش های کرونایی بوشهر بستری شدند، افزایش آمار جان باختگان به 99 نفر

به گزارش گروه استان های خبرگزاری 10 از 10 از وبدای بوشهر، سعید کشمیری اظهار کرد: اکنون 285 بیمار در بخش های کرونایی بیمارستان های استان بوشهر بستری و 118 مورد نیز مثبت قطعی بستری هستند. در 24 ساعت گذشته 49 مورد از بستری های بخش های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده اند که از این تعداد 20 مورد مثبت قطعی بوده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از فوت 4 مورد دیگر در 24 ساعت گذشته اطلاع داد و گفت: متأسفانه آمار موارد فوت شده بر اثر کرونا در استان بوشهر به عدد 99 رسید. اکنون 40 مورد در بخش های مراقبت های ویژه بستری هستند و از این تعداد 21 مورد با یاری دستگاه نفس می کشند.

کشمیری بر توجه به نحوه صحیح استفاده از ماسک تأکید کرد و گفت: قبل و بعد از پوشیدن ماسک باید دست ها به دقت شسته یا ضدعفونی شوند. یکی از عظیم ترین اشتباهات در صورت احساس ناراحتی هنگام استفاده از ماسک این است که بعضی آن را زیر بینی قرار می دهند یا کاملاً از صورت پایین آورده و زیر چانه قرار می دهند تا کمی راحت نفس بکشند، بنابراین خواهش داریم مردم این اشتباه را انجام ندهند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مهم ترین روش شناخته شده انتقال ویروس کرونا را قطرات تنفسی و تماس ذکر و اظهار کرد: برای پیشگیری از شیوع این ویروس موقع سرفه و عطسه یا تماس با افراد بهترین یا در دسترس ترین روش، استفاده از ماسک است و البته سایر نکات بهداشتی هم باید رعایت گردد.

4062/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 12 شهریور 1399 بروزرسانی: 12 شهریور 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1215

به "57 بیمار جدید در بخش های کرونایی بوشهر بستری شدند، افزایش آمار جان باختگان به 99 نفر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "57 بیمار جدید در بخش های کرونایی بوشهر بستری شدند، افزایش آمار جان باختگان به 99 نفر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید