گل آلومینیوم به پرسپولیس آفساید بود!

به گزارش 10 از 10، باشگاه پرسپولیس به گل اول آلومینیوم در بازی دیروز اعتراض دارد.

گل آلومینیوم به پرسپولیس آفساید بود!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه پرسپولیس در حال آماده سازی گزارشی علیه کمک داور بازی دیروز این تیم مقابل آلومینیوم اراک برای ارائه به کمیته داوران است. آنچه باعث اعتراض پرسپولیسی هاست، به تصمیم کمک داور در صحنه گل اول آلومینیوم برمی گردد. آن ها مدعی هستند در این صحنه بازیکن آلومینیوم در تله آفساید بوده و کمک داور به اشتباه پرچم نزده است. باشگاه پرسپولیس فیلم صحنه گل اول آلومینیوم را به سه کارشناس داوری هم نشان داده و گویا دو نفر از این کارشناسان هم اعلام کرده اند بازیکن زننده گل در این صحنه موقع ارسال توپ نیم بدن از مدافعان پرسپولیس جلوتر بوده است.

تصاویری که از تلویزیون پخش شد نمی تواند ملاک کارشناسی قرار بگیرد، چون در هیچ صحنه ای ارسال کننده توپ و بازیکنانی که در محوطه جریمه ایستاده اند موقع زده شدن ضربه، با هم دیده نمی شوند، اما گویا باشگاه پرسپولیس با دوربین دیگری از این گل فیلم گرفته و آن فیلم را برای کارشناسان ارسال کرده که دو نفر از آن ها رای به جلو بودن مدافع آلومینیوم داده اند و یک کارشناس دیگر نظر قطعی نداده است.

به گفته یکی از مدیران پرسپولیس آن ها در حال تکمیل مدارک برای اعتراض به کمیته داوران هستند.

دیروز آلومینیوم با نتیجه 2 بر یک پرسپولیس را شکست داد. سید وحید کاظمی با کمک محمد عطایی و علی احمدی قضاوت این بازی را برعهده داشتند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 8 اسفند 1399 بروزرسانی: 8 اسفند 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1571

به "گل آلومینیوم به پرسپولیس آفساید بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل آلومینیوم به پرسپولیس آفساید بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید