تور گوانگجو: خاتمه کار کاناوارو در فوتبال چین، مربی ایتالیایی قراردادش با گوانجو را فسخ کرد

به گزارش 10 از 10، سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال گوانجو اورگراند به کار خود در این تیم پایان داد و قرار است به دوران حضورش در کشور چین پایان دهد.

تور گوانگجو: خاتمه کار کاناوارو در فوتبال چین، مربی ایتالیایی قراردادش با گوانجو را فسخ کرد

با تور گوانگجو یه جذابترین شهر چین سفر کنید، ترکیبی از مدرنیته و سنت چینی که در یکجا جمع شده اند.

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، دوران حضور فابیو کاناوارو در تیم فوتبال گوانجو اورگراند چین به خاتمه رسیده است و او این کشور را ترک خواهد نمود.

طبق اعلام سایت سوهو چین، قهرمان دو دوره لیگ قهرمانان آسیا، طی توافق دوجانبه با باشگاه، قراردادش را فسخ نموده است. در واقع باشگاه به منظور کاهش هزینه هایش در شرایطی که دچار بحران اقتصادی شده، از کاناوارو درخواست نموده که قراردادش را فسخ کند و کاپیتان سابق تیم ملی ایتالیا هم با آن موافقت نموده است. باشگاه گوانجو اورگراند همانند بسیاری دیگر از باشگاه های فوتبال در چین درگیر بحران اقتصادی شده طوری که از دولت چین درخواست یاری اقتصادی نموده است.

مقدار بدهی های این باشگاه آنقدر زیاد است که حتی در خطر ورشکستگی و انحلال واقع شده است. از این رو کاناوارو - کسی که انتظار می رفت تا ماه دسامبر سال آینده به کارش در این تیم ادامه دهد - آینده جالبی برای خودش و تیمش متصور نبوده و به همین علت پس از 4 سال مربیگری در چین تصمیم به ترک این کشور گرفته است.

با رفتن کاناوارو، مسئولیت راهنمایی تیم به کاپیتان آن ژنگ ژی سپرده شده و قرار است او همزمان در دو نقش بازیکن - مربی فعالیت داشته باشد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 مهر 1400 بروزرسانی: 2 مهر 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1915

به "تور گوانگجو: خاتمه کار کاناوارو در فوتبال چین، مربی ایتالیایی قراردادش با گوانجو را فسخ کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور گوانگجو: خاتمه کار کاناوارو در فوتبال چین، مربی ایتالیایی قراردادش با گوانجو را فسخ کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید