هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد؟

به گزارش 10 از 10، با وجود اینکه مجید صدری کوشش زیادی کرد تا بتواند به عنوان مدیرعامل به فعالیتش در باشگاه پرسپولیس ادامه دهد، اما وزیر ورزش گزینه های دیگری را مد نظر داشت و حاضر نشد حکم سرپرستی صدری را به مدیرعاملی تبدیل کند تا وی از مسئولیتش کناره گیری کند.

هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد؟

البته طبیعی بود که با تغییر دولت نفراتی که از گذشته مسئولیت های مهمی را داشتند با خواست دولت تازه تغییر نمایند که مجید صدری هم یکی از همین نفرات بود و با وجود اصراری که برای ماندن در پرسپولیس داشت، اما در نهایت ناچار به استعفا شد تا فضا برای انتخاب نفرات تازه باز گردد.

پس از اتفاقات اخیر و صادر نشدن حکم مدیرعاملی برای مجید صدری، وی حاضر نشده است به درخواست اعضای هیات مدیره چند روز دیگر مسئولیتش در باشگاه را ادامه دهد تا نفرات تازه معرفی شوند. به همین دلیل استعفای غافلگیرنماینده او وزارت ورزش را با چالش تازهی روبرو نموده است.

حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان البته اعضای تازه هیات مدیره باشگاه را انتخاب نموده و بزودی اسامی آن ها اعلام خواهد شد. از جمع اعضای هیات مدیره قبلی باشگاه پرسپولیس هیچکدام حاضر به ادامه همکاری نیستند و از مسئولیت خود کنار خواهند رفت. البته علی رغبتی و محمد علیپور که از دوستان نزدیک حمید سجادی نیز به شمار می فرایند با وجود اصرار وزیر خودشان حاضر نشده اند در هیات مدیره بمانند.

در بین اسامی که برای اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در نظر گرفته شده است یک پیشکسوت هم حضور خواهد داشت و سایر نفرات افرادی از حوزه های غیرورزشی خواهند بود.

در این میان مهمترین پرسش این است که چه کسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خواهد شد؟ این پرسش در شرایطی مطرح می گردد که حتی در زمان حضور مجید صدری بازهم افرادی به عنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه مطرح می شدند که هر کدام بنا بر دلایلی حضورشان منتفی شد.

مهرعلی باران چشمه و رضا درویش دو گزینه ای بودند که بیشتر از نفرات نام شان به عنوان گزینه های مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس مطرح شد، اما حضور درویش به طور کامل منتفی شد و باران چشمه هم گفت تمایلی برای قبول این مسئولیت ندارد!

به این ترتیب حمید سجادی برای انتخاب یک مدیر ورزشی با محدودیت هایی روبرو است و با توجه به انتخاب های غیرورزشی هم که در وزارت ورزش انجام شده است، به نظر می رسد مدیرعامل تازه پرسپولیس هم یکی از افراد خارج از حوزه ورزش خواهد بود.

با این حال وضعیتی که پرپسولیس با آن دست به گریبان شده می طلبد که وزیر ورزش خیلی زود تصمیم نهایی در خصوص انتخاب مدیرعامل و معرفی اعضای هیات مدیره را بگیرد تا این باشگاه با چالش تازهی روبرو نگردد.

منبع: فرارو
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2073

به "هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هیات مدیره نو پرسپولیس انتخاب شد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید