مرتضایی: بازیکنانم برای شکست آذرخش هم قسم شده اند

به گزارش 10 از 10، سرمربی تیم فوتسال فرش آرا مشهد گفت: بازی با تیم آذرخش، رقابتی سخت تر و حساس تر از شش هفته گذشته است.

مرتضایی: بازیکنانم برای شکست آذرخش هم قسم شده اند

مجید مرتضایی در گفت وگو با خبرنگاران، در خصوص رقابت آینده تیمش مقابل آذرخش بندرعباس در هفته هفتم لیگ برتر فوتسال کشور اظهار کرد: با برد این تیم می توانیم تا حدودی جایگاه خود را ارتقا داده و در نیمه بالایی جدول قرار گیریم. با قرار دریافت در رتبه های بهتر جدول، تیم آرامش بیشتری می گیرد و با برنامه ای دقیق تر و بهتر، می توانیم در جمع چهار تیم برتر قرار بگیریم.

وی ادامه داد: بازیکنان تیم آذرخش بازیکنان توانمندی هستند. حریف بندرعباسی، ساختار تیمی و مربی بسیار خوبی دارد. بازی کردن با این تیم برای ما یک چالش است. سعی می کنیم حریف را شکست دهیم، هرچند دو سه بازیکنم در بازی سنگین و پرفشار قبلی مقابل حفاری اهواز مصدوم شدند. این موضوع کار را برای فرش آرا سخت می کند. امیدواریم این بازیکنان را به بازی فردا برسانیم.

سرمربی تیم فوتسال فرش آرا در خصوص وجود بازیکنان جوان و با تجربه در تیمش عنوان نمود: وجود و جذب چنین بازیکنانی در تیم با هدف استفاده از تجربه و کنترل بازی در شرایط سخت و اداره تیم انجام شده است. رحمان سارانی فصل قبل مصدوم بود و امسال به تیم اضافه شد. حداقل سه بازیکن دیگر داریم که لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند و می توانند در تیم ملی حضور داشته باشند. مسعود محمدی با زدن سه گل در بازی های اخیر نشان داد که چقدر یک گلر در روند هجومی تیمش می تواند موثر باشد. او حتی بیشتر از بسیاری از بازیکنان تیم گل زده، تمام بازیکنان، تیمی یک دست و متحد را ساختند و همه باور دارند که فرش آرا تیمی متفاوت در لیگ امسال است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 15 شهریور 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 322

به "مرتضایی: بازیکنانم برای شکست آذرخش هم قسم شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرتضایی: بازیکنانم برای شکست آذرخش هم قسم شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید