مدل پلاک خانه و ساختمان در طرح و سبک های مدرن و کلاسیک

به گزارش 10 از 10، پلاک منازل مسکونی جزئی از سیستم آدرس پستی است که به تک تک ساختمان های موجود در خیابان یا محله های شهر، شماره ای بخصوص اختصاص می دهد تا بتوان آنرا در انبوه ساختمان های موجود راحت تر پیدا کرد. اما مدل پلاک خانه و ساختمان های مسکونی نیز مانند هر چیز دیگری در مبحث طراحی، در دو سبک کلاسیک و مدرن فراوری می شوند. با توجه به نمای ساختمان می توانید به راحتی در خصوص سبک انتخابی مدل پلاک خود تصمیم گیری کنید و مدلی را برگزینید که کامل کننده نمای ساختمان شما خواهد بود. اما مدل های کلاسیک و مدرن پلاک منزل در جنس مواد سازنده و شکل اعداد تفاوت هایی دارند که در ادامه آنها را بیان خواهیم کرد.

مدل پلاک خانه و ساختمان در طرح و سبک های مدرن و کلاسیک

جهت دریافت خدمات پتینه کاری چیست با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

در پلاک های سبک کلاسیک اعداد بروی سنگ یا چوب حکاکی می شوند و معمولا در سمت چپ یا راست و همچنین روی درب ورودی ساختمان نصب می شوند. همچنین فونت اعداد حکاکی شده بروی سنگ یا چوب شکلی قدیمی و مربوط به زمان های دور دارد. در سبک مدرن اعداد عمدتا از فلز ساخته و به صورت فونت های کاملا مدرن نوشته می شوند. البته پلاک های مدرن بغیر از فلز از سرامیک و شیشه نیز تهیه می شوند، اما مدل های فلز درخشندگی بیشتری نسبت به آنها دارند. در هر صورت هر مدلی که برای پلاک منزل خود انتخاب می کنید سعی کنید خلاقیت بخرج داده و مدلی را بهره ببرید که کمتر از آن در جایی دیگر استفاده شده باشد. پلاک در عین کوچکی توجهات زیادی را در بین رهگذران به سمت خود جذب می نماید، حتی این کار باعث می گردد ساختمان شما نسبت به ساختمان های دیگر راحت تر بخاطر سپرده گردد و در نتیجه برای افرادی که تازه قصد دیدن منزل شما را دارند راحت پیدا خواهند شد. در شکل های زیر مدل های بسیار متنوع و شیکی را از پلاک های منازل مسکونی در سبک های مدرن و کلاسیک مشاهده خواهید کرد.

مدل پلاک خانه

منبع: اتاق
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1345

به "مدل پلاک خانه و ساختمان در طرح و سبک های مدرن و کلاسیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدل پلاک خانه و ساختمان در طرح و سبک های مدرن و کلاسیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید