مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت حمل ونقل عمومی واریز شد

به گزارش 10 از 10، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه 763 هزار خودروی فعال در حوزه حمل و نقل عمومی واریز شد.

مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت حمل ونقل عمومی واریز شد

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور گفت: مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه 763 هزار خودروی فعال در حوزه حمل و نقل عمومی واریز شد.

مرتضی ضامنی افزود: ما به التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت مرداد ماه 763 هزار خودروی حمل و نقل عمومی با کاربری مختلف از جمله آژانس تاکسی تلفنی (زیر نظر شهرداری ها و صنفی)، تاکسی های اینترنتی و پیک موتوری واریز شد.

وی ادامه داد: سهمیه تیر ماه ناوگان اعتباری بیش از بر 765میلیارد ریال است که در 11 آبان ماه به حساب رانندگان واریز شده است.

ضامنی در مورد نحوه استفاده از این اعتبار گفت: این اعتبار در همه کارت های بانکی رانندگان شارژ می شود و آن ها صرفا در زمان سوختگیری می توانند از هر یک از کارت های بانکی خود، به منظور پرداخت هزینه سوخت در جایگاه استفاده کنند.

وی گفت: رانندگان برای کسب اطلاع از اندازه اعتبار تخصیصی می توانند با مراجعه به سامانه ملی اطلاعات سفر سماس از اندازه اعتبار واریزی به کارت خود در هر ماه و همچنین تاریخچه استفاده از این اعتبار مطلع شوند.

مدیر عامل اتحادیه تاکسیرانی های شهری کشور خاطرنشان کرد: واریز سهمیه اعتباری شهریور ماه هم در دستور کار قرار گرفته است تا به حساب مشمولان دریافت سهمیه اعتباری واریز شود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 دی 1400 بروزرسانی: 1 دی 1400 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2008

به "مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت حمل ونقل عمومی واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مابه التفاوت ریالی سهمیه اعتباری سوخت حمل ونقل عمومی واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید