فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است، نیم نگاهی به برد داریم

به گزارش 10 از 10، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: در بازی با سپاهان در عین حال که تلاش می کنیم حداقل امتیاز را کسب کنیم نیم نگاهی نیز به پیروزی داریم.

فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است، نیم نگاهی به برد داریم

به گزارش 10 از 10 از اصفهان، محمود فکری در نشست خبری پیش از دیدار فردای تیمش برابر سپاهان اصفهان در هفته بیست وهشتم لیگ برتر فوتبال گفت: فوتبال کمک می کند تا با دوستان خود تجدید دیدار داشته باشیم و یکدیگر را از نزدیک ببینیم. فوتبال می تواند وسیله ای برای تجدید دوستی ها باشد و می تواند فضای خوبی در جامعه ایجاد کند.

وی با آرزوی سلامتی برای امیر قلعه نویی و اهالی فوتبال افزود: امیدوارم هیچ کدام از دوستان خود و اهالی فوتبال را در لباس بیماری و در بیمارستان نبینیم و دوستان مان همواره سالم باشند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران در پاسخ به اینکه با توجه به فرایند خوب تیمش در بازی های اخیر فکر می کند بتواند فردا مقابل سپاهان زخم خورده نتیجه خوبی کسب کند، گفت: ابتدا از حمایت مدیریت باشگاه و تلاش های کادر فنی، بازیکنان، تدارکات، کادر پزشکی و رسانه ای باشگاه تشکر می کنم. خوشبختانه همه این بخش ها درست کار می کنند و از زمانی که به نساجی آمدم نتایج خوبی کسب کردیم که تمام این عوامل به یکدیگر ربط دارد.

فکری با بیان اینکه خود را برای بازی فردا هم آماده کرده ایم.، ادامه داد: به داشتن این بازیکنان افتخار می کنم. آنها در این مدت تمام سختی ها را تحمل کرده اند و یکدل و یکدست تلاش کردند و نتایج خوبی هم رقم زدند. می دانیم فردا بازی سختی در پیش داریم، اما با توجه به انگیزه بازیکنان و تلاشی که در مدت اخیر انجام داده اند امیدواریم که از بازی با سپاهان نیز دست پر خارج شویم.

وی در پاسخ به اینکه تیمش برابر سپاهان به دنبال کسب یک امتیاز است یا به برد نیز فکر می کند، بیان کرد: با توجه به اینکه مهمان سپاهان هستیم به کسب یک امتیاز و نباختن فکر می کنیم، اما به دنبال ارائه بازی کاملاً بسته و بسنده کردن به یک امتیاز نیستیم. در چند بازی مساوی کردیم، اما موقعیت های گلزنی زیادی ایجاد کردیم که اگر بازیکنان در زدن ضربات آخر دقت می کردند حتی می توانستیم برنده از زمین خارج شویم. بنابراین در بازی فردا در عین حال که تلاش می کنیم حداقل امتیاز را کسب کنیم نیم نگاهی نیز به پیروزی داریم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران شرح داد: سپاهان یکی از تیم های خوب لیگ است که از ساختار و مدیریت مطلوب، سرمربی باتجربه و بازیکنان توانمندی برخوردار است و امتیاز دریافت از این تیم سخت است، اما امیدوارم از اصفهان با امتیاز برگردیم.

فکری درباره اینکه برای بازی فردا نیز چند بازیکن خود را در اختیار ندارد، بیان کرد: از بازی ماشین سازی به بعد که به نساجی آمدم در هر بازی چند بازیکن آسیب دیده یا محروم داشتیم، اما خوشبختانه سایر بازیکنان بسیار باانگیزه و با اعتمادبه نفس بازی کرده و باعث شدند مقابل حریفان یا به تساوی برسیم و یا آنها را شکست دهیم. برای بازی فردا نیز تعداد زیادی از بازیکنان ما دچار آسیب دیدگی هستند، اما مطمئنم سایر بازیکنان با تمام وجود در زمین بازی خواهند کرد. مطمئناً نتیجه بازی قابل پیش بینی نیست، اما برای من مهم این است که تمام بازیکنانم با تمام وجود بازی می کنند که ان شاءالله این اتفاق در بازی فردا نیز رخ می دهد.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 11 مهر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1275

به "فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است، نیم نگاهی به برد داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: امتیاز دریافت از سپاهان سخت است، نیم نگاهی به برد داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید