فال روزانه چهارشنبه 17 خرداد 1396

به گزارش 10 از 10، فال روزانه چهارشنبه 17 خرداد 1396 - فال روزانه - فال روز تولد - فال روزانه متولدین خرداد - فال روزانه متولد تیر - فال روزانه متولد مرداد و ...

فال روزانه چهارشنبه 17 خرداد 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت خرداد (Gemini)
  • ماه در موقعیت برج عقرب (Scorpio)

فال روزانه چهارشنبه 17 خرداد 1396

فروردین

امروز از آن روزهایی است که با دیگران به راحتی کنار می آیید، کارهایتان پیش می رود و اوضاع بر وفق مرادتان است. شاید تصور کنید که چرا امروز همه چیز خوب و ایده آل است؟ نگران نباشید این خاصیت امروز 17 خرداد سال خروس برای متولدین فروردین است و دلیلی ندارد که فکر کنید یک جای کار ایراد دارد. یک مسئله و بحران کاری باعث می شود خود یا همسرتان مدتی را دور از خانه و خانواده بگذرانید. چه مجرد و چه متاهل در رابطه با طرف مقابله تان صادق باشید و بدانید چه انتظاری از خود دارید.

اردیبهشت

امروز در انجام مذاکرات و معاملات مالی بسیار پیروز هستید. در واقع دیگران تمایل زیادی به پیشنهادات شما داشته و همین دلیلی برای توافقات آسان و بی دردسر است. کمی پس انداز کردن را یاد بگیرید. خرج کردن بی رویه می تواند در آینده برایتان مشکل ساز شود. بعضی از تغییرات در اطرافتان فضا را برای غیبت کردن فراهم می نماید که شما نبایستی قبل از ندانستن مسئله درباره دیگران قضاوت کنید.

خرداد

به نظرتان امروز تمامی کارها را درست و بدون اشتباه انجام داده اید. همین باعث می شود با خیال راحت به وقت گذرانی با دوستانتان بپردازید. ممکن است یکی از وسایل الکترونیکی منزلتان خراب شود و برای تعمیر آن مجبور شوید از تعمیرکار متخصص یاری بخواهید. اجازه ندهید چنین مسائل کوچکی باعث عصبانیتتان شود. اگر هنوز مجرد هستید، وقت آن رسیده که موقعیت های موجود را دریابید و چنانچه کسی را مد نظر خود دارید احساستان را با او در میان گذارید.

تیر

امروز حتی اگر احساسات و حالات درونیتان را هم مخفی کنید باز هم دیگران متوجه آن خواهند شد. ندانستن دلیل این احساسات برای دیگران تبدیل به معمایی شده است. با این حال کاملا تعیین است شما آنچه در فکرتان می گذرد را بیان ننموده و با اطرافیان در میان نگذاشته اید. اگر تا به حال در زندگی به نتیجه مورد نظرتان نرسیده اید وقت آن رسیده که روشتان را تغییر دهید. این قانون در خصوص رابطه عاطفیتان نیز صدق می نماید.

مرداد

امروز دلتان می خواهد به جای آرامی رفته و کمی با خودتان خلوت کنید. ظاهر پر انرژی شما باعث ایجاد این تصور در ذهن دیگران شده که شما هیچ وقت کم انرژی و بی روحیه نخواهید شد ولی در حال حاضر بسیار حساس شده و کوچکترین حرفی موجب ناراحتیتان می شود. با این همه تنهایی هم برایتان کارساز نیست. به دیگران اجازه دهید تا با احساسات واقعیتان روبرو شوند گاهی گریه کردن روی شانه کس دیگری می تواند از هزاران ساعت خلوت و تنهایی مفیدتر باشد. حضور پیدا کردن در جمع فرصت آشنایی با افراد جدیدی را برای شما فراهم خواهد نمود که در آینده کارهای فراوانی با هم انجام خواهید داد.

شهریور

در تصمیم گیری برای انجام دادن کارهایتان دو دل مانده اید. نمی دانید که آیا بایستی آن ها را به تنهایی انجام داده یا از دیگران هم یاری بگیرید؟ از طرفی عاشق وقت گذراندن با دوستانتان هستید در حالی که نگران از دست رفتن فرصت ها و عمرتان هستید. شاید همین حالا هم با عشقتان برای شام امشب قرار گذاشته باشید. اما اگر مجبور شدید به دلایلی که کنترل آنها از دست شما خارج است این قرار را به وقت دیگری موکول کنید ناراحت نشوید. سعی کنید احساسات عاشقانه تان را از راه های دیگری تخلیه نمایید.

مهر

امروز به شدت تمایل به خشنود کردن و راضی کردن اطرافیانتان دارید. بزرگترین یاریی که می توانید انجام دهید این است که آن ها را با نگاه و دیدی منطقی با حقایق پیش رو روبرو سازید. پروژه خلاقانه ای که خودتان را درگیرش نموده اید بیشتر از آن چه پیش بینی می کردید به سرمایه، زمان و منابع دیگر احتیاج دارد. به همین دلیل ممکن است نسبت به ادامه آن دودل شوید. اما نبایستی نگران و ناامید گشت ممکن است این کار کمی به شما فشار وارد کند اما همانگونه که برنامه ریزی نموده اید انجام خواهد شد.

آبان

امشب قراری با دوستانتان گذاشته اید ولی به احتمال زیاد آنقدر خسته هستید که تمایل به تعویق انداختن این برنامه به روز دیگر دارید. بهترین کار این است که برنامه امشبتان را زیاد شلوغ نکنید. در خانه مانده و دوستانتان را به یک فنچان چای دعوت کنید. این کار هم باعث خشنودی شما خواهد شد و هم اینکه در منزل به استراحت می پردازید. در خودتان احتیاجی به تغییر احساس می کنید تغییری که بتواند از این فرایند یکنواخت نجاتتان دهد ولی در حال حاضر بهتر است دست به کاری نزنید.

آذر

امروز ممکن است خبرهایی غیر منتظره در خصوص یکی از اقوامتان بشنوید. خبرهایی که علاوه بر شما باعث تعجب دیگران هم خواهد شد. زمان زیادی را صرف پی بردن به حقیقت این اخبار نموده و با دیگران به صورتی در خصوص آن صحبت می کنید ولی نباید به این حرف ها اعتماد کرد. اگر متاهل هستید به طور کاملا جدی با همسرتان در خصوص اهداف آینده تان صحبت کنید. سعی کنید درباره اهداف مشترکتان از او یاری بگیرید.

دی

شما از آن دسته افرادی هستید که باعث لطمه خوردن به احساسات دیگران نمی شوید ولی امروز به نظر می رسد که اطرافیانتان بیش از حد حساس شده اند. شما حتی می ترسید با بیان کردن آنچه در ذهنتان است باعث دلخوری دیگران شوید. اگر بین شما و کسی که دوست دارید دعوا و دلخوری پیش آمده است هرطور که شده همراه با او بیرون بروید و ناراحتی اش را رفع کنید، حتی کمی ولخرجی نموده و به یک رستوران گران قیمت بروید. این کار به تقویت رابطه شما یاری خواهد نمود.

بهمن

امروز فرصت مناسبی است برای اینکه نشان دهید با داشتن موقعیت های بسیار برای خوشگذرانی و حرف زدن با دیگران، مسئولیت پذیری در کار برایتان از همه چیز مهم تر است. اراده قوی در انجام کار و تسلیم نشدن در برابر مسائل از ویژگی های منحصر به فرد شماست. شاید یکی از دوستان یا اعضای خانواده تان به شما سر بزند و در خصوص پیشرفت هایی که در زندگی اش اجرا شده و شما را نیز تحت تاثیر قرار خواهد داد با شما حرف بزند. بهتر است او را به یک شام دعوت نموده و با او قدمی بزنید حواستان باشد که عشقتان را نیز همراه خود ببرید.

اسفند

امروز تقریبا همه چیز آن طور که شما می خواهید پیش می رود هر چند به نظرتان بین شما و اهدافتان فاصله زیادی وجود دارد. این فاصله تا حدودی باعث از بین رفتن انگیزه تان شده ولی شما محکم تر از این حرف ها هستید که به تلاشتان ادامه ندهید. امروز روز اعتماد به نفس درباره روابط عاطفی است. مدت هاست که در فکر پیشرفت در رابطه عاطفیتان هستید ولی از انجام آن در هراس بودید. امروز می توانید با انرژی مضاعفی که از ماه و ستارگان دریافت می کنید پنجره ای جدید از روابطتان را به روی خود باز کنید.

تهیه شده: مجله اینترنتی خبرنگاران

منبع: setare.com
انتشار: 11 آذر 1399 بروزرسانی: 11 آذر 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1403

به "فال روزانه چهارشنبه 17 خرداد 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 17 خرداد 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید