عارف: دستگاه های متولی امر انتخابات زمینه حضور سلایق مختلف را فراهم نمایند

به گزارش 10 از 10، رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه راهبرد اصلی اصلاح طلبان در انتخابات مجلس مشارکت حداکثری و کوشش برای حضور حداکثری مردم است، گفت که دستگاه های متولی امر انتخابات نیز باید به گونه ای عمل نمایند که زمینه حضور همه سلایق فراهم گردد.

عارف: دستگاه های متولی امر انتخابات زمینه حضور سلایق مختلف را فراهم نمایند

محمدرضا عارف در گفت وگو با 10 از 10 در شرح رویکرد اصلاح طلبان در انتخابات مجلس گفت: در انتخابات های اخیر راهبرد اصلاح طلبان مشارکت حداکثری و کوشش برای حضور حداکثری مردم بوده است که آن را در چند انتخابات اخیر دنبال کردیم لذا امیدوارم شورای عالی سیاست گذاری و سایر تشکل های اصلاح طلبان نیز به جمع بندی برسند تا راهبرد نهایی مان را به صورت رسمی اعلام کنیم.

رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: البته دستگاه های متولی امر انتخابات نیز باید به گونه ای عمل نمایند که زمینه حضور همه سلایق فراهم گردد. در این صورت حضور جدی و معنادار مردم در انتخابات را شاهد خواهیم بود که نتیجه آن افزایش مشروعیت و اقتدار نظام خواهد بود.

عارف در واکنش به طرح مباحثی پیرامون انشقاق در بین جریان اصلاح طلب در انتخابات گفت: شنیدن صداهای مختلف مورد احترام است ما نمی توانیم جلوی اظهارنظر خبرگان و صاحب نظران را بگیریم اما گلایه ما از رسانه ها این است که در مصاحبه های خود به افراد عناوین غیرواقعی می دهند چون صحبت ها و موضع گیری افراد بیان نظرات شخصی شان است.

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با تاکید بر اینکه رسیدن به مصادیق و کاندیداها زود است، گفت: ما علاوه بر کار روی راهبردها، کوشش مان استفاده از ظرفیت استان ها و احزاب اصلاح طلب است. بعد از معین شدن نام کاندیداها نیز به سمت بستن لیست می رویم و در این راه از تجارب دو دوره فعالیت شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با آسیب شناسی اجرا شده استفاده می کنیم تا ورود قوی به انتخابات داشته باشیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 26 تیر 1398 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 260

به "عارف: دستگاه های متولی امر انتخابات زمینه حضور سلایق مختلف را فراهم نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عارف: دستگاه های متولی امر انتخابات زمینه حضور سلایق مختلف را فراهم نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید