طرح قرض الحسنه ویژه آسیب دیدگان مالی کرونا توسط جهادگران راه اندازی می گردد

به گزارش 10 از 10، مسئول مجمع جهادگران تهران عظیم و مسئول قرارگاه جهادی انصارالزهرا (س) از راه اندازی طرح قرض الحسنه ویژه آسیب دیدگان مالی کرونا اطلاع داد.

طرح قرض الحسنه ویژه آسیب دیدگان مالی کرونا توسط جهادگران راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، ایمان ایرانی، مسئول مجمع جهادگران تهران عظیم و مسئول قرارگاه جهادی انصارالزهرا (س) از راه اندازی طرح قرض الحسنه ویژه آسیب دیدگان مالی کرونا اطلاع داد و گفت: در این طرح به افراد آبرومندی که فقیر نیستند، اما به دلیل محدودیت های کرونایی چندماهی است دچار مشکل مالی و معیشتی شده اند وام قرض الحسنه 1میلیونی یا 2میلیونی داده می گردد.

وی اضافه کرد: با فراخوانی که از ابتدای ماه مبارک رمضان داده شده تا به امروز مبلغ 45 میلیون تومان توسط خیرین برای اعطای وام های قرض الحسنه در اختیار گروه جهادی انصارالزهرا (س) قرار گرفته است.

ایرانی بیان نمود: اعضای گروه با شناسایی افراد آبرومند آسیب دیده مالی در میان آشنایان خود بصورت اخلاقی ضامن پرداخت اقساط افراد معرفی شده خود میشوند و آن ها بدون طی هیچگونه مراحل و ضمانت های بانکی وام بدون سود خود را دریافت مینمایند.

وی همچنین خاطر نشان کرد: نکته مثبت این طرح نسبت به توزیع سبدکالا این است که عزت نفس افراد آبرومند آسیب دیده حفظ میگردد و آن ها میتوانند با مبلغ قرض داده شده بدهی ها، قسط ها یا اجاره خانه خود را پرداخت نمایند درحالی که با اعطای سبدکلا چنین چیزی امکان پذیر نیست.

ایرانی در سرانجام مطرح نمود: وام های پرداخت شده از ابتدای تیرماه و طی 5ماه توسط افراد وام گیرنده به خیرین قرض دهنده برگردانده می گردد. هرچند تعدادی از خیرین مبالغ اهدایی خود را برای تداوم اعطای وام های قرض الحسنه بصورت دائمی دراختیار گروه جهادی قرار می دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 12 تیر 1399 بروزرسانی: 26 آبان 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1095

به "طرح قرض الحسنه ویژه آسیب دیدگان مالی کرونا توسط جهادگران راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح قرض الحسنه ویژه آسیب دیدگان مالی کرونا توسط جهادگران راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید