سیاست های صفر و صدی در کرونا قابل پذیرش نیست ، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها حساب شده نبود

به گزارش 10 از 10، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: سیاست های صفر و صدی که در حوزه مدیریت کرونا گرفته می گردد، قابل پذیرش نیست

سیاست های صفر و صدی در کرونا قابل پذیرش نیست ، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها حساب شده نبود

محمد علی محسنی بندپی عضو کمیسیون بهداشت مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با خبرنگار پارلمانی خبرنگاران، درباره موضوع بازگشایی مدارس و دانشگاه ها از سوی دولت اظهارکرد: در برخورد با مسئله پیچیده کرونا یا محدودیت مطلق ایجاد کردیم یا کاملا حذف کردیم، همین باعث شد تا پیک های مختلف در کشور صورت بگیرد.

وی اضافه کرد: تصمیم های مختلف درمورد برخورد با کرونا باز سنگینی بر روی دوش نظام سلامت و خانواده ها گذاشته است؛ به همین علت محدودیت ها باید به صورت روزانه و براساس آمار ابتلا در کشور اعمال گردد.

بندپی ادامه داد: رعایت پروتکل های بهداشتی بسیار کمتر شده است و فاصله گذاری اجتماعی به صورت دستوری برداشته شده است. با این اوصاف باید گفت سیاست های صفر و صدی که درخصوص کرونا گرفته می گردد قابل پذیرش نیست .

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

بازگشایی مدارس و دانشگاه ها تصمیم حساب شده ای نبود

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی تاکید نمود: نتیجه برداشته شدن محدودیت های کرونایی در تعطیلات نوروز تا 2 هفته دیگر معین می گردد. لذا بازگشایی مدارس و دانشگاه ها در این شرایط تصمیم حساب شده ای نبود.

وی با اشاره به لزوم تداوم آموزش مجازی در بعضی دروس دانشگاهی گفت: خارج از شرایط کرونایی امکان برگزاری بعضی از واحدهای درسی به صورت مجازی وجود دارد چرا که بیش از دو دهه است که نظام آموزشی جهان به سمت مجازی رفته است.

کد ویدیو

دانلود

فیلم اصلی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 خرداد 1401 بروزرسانی: 7 خرداد 1401 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 2160

به "سیاست های صفر و صدی در کرونا قابل پذیرش نیست ، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها حساب شده نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیاست های صفر و صدی در کرونا قابل پذیرش نیست ، بازگشایی مدارس و دانشگاه ها حساب شده نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید