ستارگان به پرداخت دستمزدهای بازیکنان سری C ایتالیا یاری می نمایند

به گزارش 10 از 10، ستارگان حاضر در فوتبال باشگاهی ایتالیایی به دنبال این هستند تا به پرداخت دستمزدهای بازیکنان سری C یاری نمایند.

ستارگان به پرداخت دستمزدهای بازیکنان سری C ایتالیا یاری می نمایند

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش 10 از 10، براساس گزارش سایت فوتبال ایتالیا، بحث هایی برای شکل گیری صندوقی به نام صندوق همبستگی اجرا شده است تا بعضی بازیکنان شاغل در سری A و سری B از این طریق به پرداخت حقوق های بازیکنان شاغل در سری C یاری نمایند.

این درخواست هر روز رو به افزایش است که بازیکنان حرفه ای فوتبال می توانند با موافقت با کاهش دستمزد خود به این پویش بپیوندند و مانع از بیکاری موقت و یا اخراج بازیکنان و کارکنان در سری C ایتالیا شوند.

با این وجود تعداد فوتبالیست های شاغل در فوتبال ایتالیا که بتوانند در این اقدام تحسین برانگیز مشارکت داشته باشند، زیاد نیست، از این رو بازیکنانی که کمتر از 300 هزار یورو در هر فصل دستمزد می گیرند، از این کار معاف هستند.

قرار است بازیکنانی که در این اقدام جالب شرکت می نمایند، با کسر 10 درصد از حقوق خود جهت یاری به صندوق همبستگی در جهت حمایت از بازیکنان سری C موافقت نمایند.

در حال حاضر این ترس وجود دارد که ضرر مالی در نتیجه شیوع ویروس کرونا (کووید 19) باعث ورشکسته شدن باشگاه های ایتالیایی در دسته های پایین تر گردد.

پایگاه خبری توتو مرکاتو وب ایتالیا اما اطلاع داد که اتحادیه بازیکنان حرفه ای ایتالیا مخالف چنین ایده ای است و امیدوار است کاهش دستمزدها در تمامی لیگ های این کشور اجرایی گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 2 خرداد 1399 بروزرسانی: 2 خرداد 1399 گردآورنده: 10az10.ir شناسه مطلب: 1012

به "ستارگان به پرداخت دستمزدهای بازیکنان سری C ایتالیا یاری می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ستارگان به پرداخت دستمزدهای بازیکنان سری C ایتالیا یاری می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید